Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Nadpozemská sázka

14. prosince 2010 v 19:42 | KatyRZ |  Literární pokusy

Vzhledem k vašim kladným ohlasům putuje Sázka do soutěže a vrátí se sem zase až po jejím vyhlášení (pokud v soutěži neuspěje).


Zmiňovala jsem se o tom, že teď trávím víc času psaním, než dřív. Napsala jsem pohádku pro svoje děvčata, která půjde brzy do tisku s ilustracemi Kixie a moc se na to těším. Moc času knížce (o jejímž psaní jsem se už zmiňovala) jsem v poslední době, kvůli přípravě pohádky, nedala.

Jednoho dne mi v hlavě uzrál nápad na povídku, která pak byla během chvilky na "papíře". A právě o tuhle povídečku se s vámi chci podělit a doufám, že se najde i někdo, kdo mi ji zhodnotí a ohodnotí.

Původní myšlenka byla prostě a jednoduše depresivní a hororová, nakonec se mi do povídky, jak už to tak bývá, vkradly postavy, které ji posunuly kousek někam jinam, přesto nedoporučuji povídku číst, pokud snadno propadáte depresím. Když tak nad tím přemýšlím, možná bych měla také upozornit, že za mého dětství by se scény z mé povídky v televizi promítaly až po desáté hodině a ještě s hvězdičkou ...

Povídka se jmenuje: Sázka

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama