Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Dům rozkoše 2 - Zrození bohyně

21. května 2011 v 18:21 | KatyRZ |  Dům rozkoše

18+

Máte před sebou druhý díl erotické série, ve kterém drobátko přitvrzuji (záleží samozřejmě na každém, na někoho bude určitě víc působit první část - nebo ne?). Stále se pohybuji v reálném světě (alespoň zdánlivě ;)) a myslím, že v něm ještě chviličku vydržíme.

První část zde


Svaly na ramenou mi tuhly, jak jsem se hrbila strachy. Mám to zapotřebí? Od kdy je pro mě sex tak důležitý, abych kvůli němu podnikala takovéhle výpravy? Jak jsem se dostala až sem?

Stát před domem, nad kterým se skví rudě zářící nápis a jehož okna zdobí nevkusně obscénní záclony, otočila bych se na patě. Vzrušení, které mě opanovalo v autobuse, už je dávno pryč, a zůstal jen pocit neskutečna. Jenže vchod, který byl přede mnou, se od ostatních v ulici lišil jen tím, že mě k sobě lákal. Nejspíš jsem na špatné adrese, myslela jsem si. To ovšem znamená, že klidně mohu stisknout kliku a vejít. V obyčejném domě mi nic nehrozí.

Zkontrolovala jsem už potřetí adresu. Byla správná. Jen ukojím svou zvědavost a zjistím, zda byl inzerát pouze vtip, říkám si. Roztřesenou ruku jsem natáhla ke klice. Napoprvé se mi ani nepodařilo otevřít, jak zpocená dlaň po chladném kovu sklouzla. Druhý pokus byl úspěšnější a já musela dveře zapřít ramenem. Byly těžké. Vklouzla jsem dovnitř.

Ocitla jsem se v neutrálně šedém předpokoji. Koberec možná zažil lepší časy i zářivější barvy, ale teď se na něm rozličné květiny rozvíjely jen v několika odstínech šedé. Stejně na tom byla tapeta a dokonce i dívka sedící za malým stolkem byla v jednoduchých šatech a bez nalíčení neutrální a nezapamatovatelná. Překvapeně jsem zjistila, že mě ten pokoj uklidnil.

Dívka se na mě usmála. Zůstala jsem nervózně stát hned za dveřmi. Myšlenky se zasekly v bludném kruhu a já najednou nedokázala ani pozdravit. Kdybych v ten okamžik své tělo ovládala, otočím se k útěku. Jenže jsem byla schopná jen fascinovaně pozorovat, jak se dívka zvedá a s milým úsměvem míří ke mně.

Její kroky se zastavily až u mě - příliš blízko, než abych se cítila pohodlně. Zvedla ke mně tvář a já byla svědkem zvláštní proměny. Už to nebyla obyčejná dívka. Dívala se na mě tak oddaně a dychtivě, že jsem se narovnala v ramenou s touhou vyhovět jí, ať už si bude přát cokoli. Zvedla ruku a odhrnula mi pramen vlasů, který mi padal do zelených očí. Poklekla přede mnou.

"Má paní," malá ňadra se dmula, když svými prsty sevřela mou dlaň a na hřbet ruky mi vetkla polibek. Beze slova jsem ji pozorovala. Zvedla se a s uctivě skloněnou hlavou vyrazila ke dveřím. Svou dlaní stále svírala tu mou.

Procházely jsme chodbou - mnohem barevnější než byl předpokoj. Dívka mě vedla do malého apartmá. Nikde jsem neviděla ani živáčka a neslylšela ani hlas nikoho jiného. Místnost, ve které jsme se ocitly, byla vybavená malým sofa, stolkem, barem, několika skříněmi … Dívka mě ale vedla dál, až do nevelké koupelny.

Otočila se ke mně a oči jí zářily očekáváním. Fascinace její poddajností byla rázem pryč, když mi došlo, že chce, abych se vysvlékla. Viděla můj strach a opět natáhla své prsty k mé tváři. Hladila mě po linii čelisti. Lehce svými prsty přebíhala po mém hrdle, hladila můj dekolt a pak mi prsty zajížděla do zadu pod vlasy. Proklouzla za mě a vlasy mi přehadila přes rameno. Prsty, které tuhle činnost zjevně nedělaly poprvé, rozepnula dvě řady háčků na mých zádech.

Nervózní nádech se mi zadrhl v hrdle.

"Jak se jmenuješ?" zeptala jsem se, abych nějak zahnala svůj strach.

"Diana, má paní," odpověděla uctivě, ale to už můj zcela nový korzet letěl na zem. Rukama mě hladila po bocích, a když narazila na zip, uvolnila mi i sukni. Její teplé dlaně zajely pod látku. Stáhla sukni dolů a zároveň mě hladila po hladké kůži nohou.

Vystoupila jsem ze sukně a kalhotky si raději stáhla sama. Nechápala jsem, kde se ve mně bere ten klid. Proč jsem nepřemýšlela nad tím, kde jsem, kdo je ta dívka, kde jsou ostatní lidé, proč po mně nechce žádné peníze? Nic z toho mě netrápilo.

Sedla jsem si na skříňku vedle sprchy a sklonila se k botám. Chvíli jsem zápasila s páskem a červenala se při představě, jak mi prsa visí nevzhledně dolů, a klín vystavuji na odiv. Konečně byla bota rozepnutá. Narovnala jsem se a viděla dívčin zaujatý pohled, kterým mě častovala. Zrudly mi i uši.

Diana se trochu pobaveně usmála. Poklekla přede mnou, aby se o druhou botu postarala sama. Prsty obemkly můj kotník a já se podivila, jak velký rozdíl je mezi mužskou a ženskou rukou.

Než jsem se stačila vzpamatovat, dívka už se natahovala po kohoutku, aby pustila vodu. Vstoupila jsem nahá pod proud a překvapeně pozorovala Dianu, která jedním rychlým pohybem přetáhla šaty přes hlavu a nahá teď vstupovala za mnou.

Otřela se o mě ňadry, když se natahovala pro žínku a mýdlo. Zjistila jsem, že od těch malých kopečků nemůžu odtrhnout pohled. Z mého soustředění mě na okamžik vytrhl dotyk žínky, když mě dívka začala umývat, ale jak se kolem mě dál pohybovala, její ňadra znovu přitáhla mou pozornost.

Neodolala jsem i přes veškerou snahu a alespoň palcem jsem musela tu měkkost odzkoušet. Úžasný pocit. Vzrušující pocit. Nemohla jsem a nechtěla se ovládnout. Druhou ruku jsem přidala k první, abych mohla prsty jemně hladit oba její prsy. Dívka na chvíli mou očistu přerušila a se sklopenými víčky si mé zkoumání užívala. Mezi nohama už jsem zase cítila tep svého rozrušeného srdce.

Byla jsem zvědavá, jestli je tak sladce jemná i jinde. Zkusila jsem paži, šíji, záda i zadeček, ale žádné z těch míst se jejím ňadrům nevyrovnalo. Pak mě ovšem napadlo jiné místo, které bylo třeba prozkoumat. Vystoupila jsem zpod proudu vody, abych mohla pohodlně pokleknout. Byla jsem čím dál smělejší a odvážila se polaskat i vnitřní stranu jejích stehen. Ano, tady byla hedvábná. Avšak tu sladkou bolest, kterou já pocítila mezi stehny, způsobila představa, jaké pocity v ní můj dotyk na takovém místě asi vyvolává.

Prsty chvíli přejížděly po jejích stehnech a pak se vrátily zpět k ňadrům. Vlasy mi přepadly přes rameno, jak jsem se k ní sklonila. Ochutnala jsem její bílou kůži jazykem. Krátké zaváhání, ale nakonec jsem to prostě musela zkusit. Jemně jsem sevřela mezi rty její bradavku. Ústy jsem vlhce obemkla vrcholek jejího ňadra, ale po zjištění, že zatímco ona slastně vzdychá, na mě nemá tahle činnost žádný zvláštní vliv, jsem se vrátila zpět k jejím stehnům.

Náhle jsem věděla, že ji chci vzrušenou. Chtěla jsem cítit její vůni a slyšet její vzdechy. Chtěla jsem tu moc, kterou jsem jen částečně okusila už v autobuse.

Prsty jsem po stehně vyběhla výš a jemně jsem pohladila to vzrušením napuchající místečko. Slyšela jsem Dianin prudký nádech. Prsty její poštěváček jemně dráždily a já si při tom užívala pohled na její, vzrušením se proměňující, rysy.

Tiskla jsem do jejího klína svou tvář a jemně se o ni otírala. Byla čisťounká a žensky voňavá. I tohle místečko jsem okusila jazykem a po vzrušeném vzdechu, který se snesl na mou hlavu, už jsem se nedokázala odtrhnout. Můj jazyk ji laskal, hladil a dráždil. Trápila jsem ji jemnými pomalými dotyky, které si vynutily její hlasité vzdechy, a za ty jsem ji odměnila prudkými výpady.

Když se mi prsty zaryla do ramen a její tělo se otřáslo orgasmem, cítila jse se trochu zklamaná, že to netrvalo déle. Zároveň mě ale ovládl opojný pocit vlastní síly. Jak lehké bylo dívku si podmanit.

Roztřesená Diana se vrátila k mé očistě a svými doteky mě udržovala ve stavu stálého napětí. Byla bych si přála, aby trochu hrubou žínku nahradila mužská dlaň.

Konečně jsem, podle ní, byla dost čistá a vystoupila jsem ze sprchy. Nechala jsem Dianu, aby mi jemným plátnem vysušila kůži. Do dlaní si vymáčkla po meruňkách vonící olej a začla jím natírat mou opálenou pleť. Když mi dlouhými tahy přejížděla po zádech, cítila jsem se spokojená a uvolněná, když pokračovala na hýždě, napětí se opět vrátilo, a když olej rozetřela po ňadrech, zrychlil se mi dech. Jenže jí nestačilo mi prsa jen natřít. Nejdřív olej jemně vmasírovala do kůže a pak přitlačila ještě o něco víc. Kůže mi pod tím tlakem zčervenala a bradavky ztvrdly.

Zdálo se, že je s mými prsy konečně spokojená. Ruka ji sjela na moje bříško a já se přistihla, jak tajím dech a zatímco moje touha tepe čím dál víc, přemýšlím, co přijde dál. Následovalo zklamání, když pokračovala u kotníků. Jemně od nich postupovala nahoru, a když dorazila až k mým dávno vlhkým stehnům, ukázala mi, abych se posadila.

Vyrazila mi dech, když bez uzardění nanesla olej i na má intimní místa. Rozhrnula závojíčky, promnula je mezi mastnými prsty. Vše dělala zjevně bez záměru mě vzrušovat. Nakonec ale také neodolala a to moje vzrušené místečko políbila, zatímco svou tvář přitiskla k mému stehnu. Unikl mi sten.

Pomohla mi na nohy, aby se dostala ke skřínce, na které jsem před tím seděla. Mému zvědavému pohledu předvedla zadeček a ještě něco navíc. Pohladila jsem ji na oněch místech a ona sebou překvapeně trhla. To máš za to, že mi nevěnuješ náležitou pozornost!

Dívka teď v ruce držela velkou plochou krabičku. Položila ji na poličku, a když zvedla víko, spatřila jsem sadu šperků s třpytivými drahokamy. Vzala do ruky náhrdelník a natáhla se ke mně. Šperk mi těsně obepnul hrdlo. Do uší mi připnula náušnice, které při každém mém pohybu jemně cinkaly. Následovaly náramky na zápěstí i kotníky. Nakonec mi na již vadnoucí bradavky připnula malé skřipce, ze kterých viselo několik řetízků, které tak ozdobily mé břicho. Nejdelší řetízek však dosahoval až do mého klína a Diana ho tam šikovnými prsty připevnila.

Sáhla mi rukou mezi nohy a já jen překvapeně zasykla, když její prst zajely až do mé vlhké kundičky. Ještě překvapenější jsem se cítila, když mě stejným prstem přejela po prohlubni mezi ňadry. Opět se vrátila zpět k mému klínu a prst putoval znovu dovnitř. Pohladila mě jím ještě po šíji. Když byla tahle procedura za námi, vedla mě dívka do pokoje.

Řetízek pojící má intimní místa se, při každém kroku, otíral o můj poštěváček. Slastně jsem přivřela víčka. Diana vyndala ze skříně šaty v barvě šampaňského. Oblékla jsem tu božsky jemnou látku. Antický střih se postaral o zdůraznění mého dekoltu a řasení splývalo vyzývavě po mém těle. Otočila jsem se, abych zjistila, jak se vlní a se slastí jsem prožívala jemný dotyk látky na své rozpálené kůži. Šaty byly nádherné a téměř průhledné.

Veškeré přípravy pak Diana zakončila úpravou mých vlasů do složitého účesu. Cítila jsem se naprosto dekadentně a to se mi líbilo. Marně jsem ovšem přemýšlela: "Přípravy na co?"

Pokračování zde
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 who7 who7 | Web | 21. května 2011 v 19:13 | Reagovat

Úžasné čtení, jen jsem si ho měla nechat před spaním a né v tento časný večerní čas :-) Takováhle fantazie - to je nááádhera. Gratuluji - jen tak dále... ;-)

2 KatyRZ KatyRZ | Web | 21. května 2011 v 19:18 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že se líbilo ... ;).

3 Veverka Veverka | Web | 21. května 2011 v 19:34 | Reagovat

Úžasné, doufám, že bude pokračování .:-)

4 KatyRZ KatyRZ | Web | 21. května 2011 v 19:39 | Reagovat

[3]: Díky. Je v plánu - uvidíme, jak to dopadne ;).

5 KadetJaina KadetJaina | Web | 23. května 2011 v 22:42 | Reagovat

:) Super nápad, jsem zvědavá, co bude dál :)

6 KatyRZ KatyRZ | Web | 23. května 2011 v 23:06 | Reagovat

[5]: To já taky :D.

7 Ivča Ivča | 26. června 2011 v 21:24 | Reagovat

Bezva, bezva, bezva!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama