Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Dům rozkoše 3 - Nespokojený

24. května 2011 v 20:43 | KatyRZ |  Dům rozkoše

18+

Předchozí část zde
Ve třetí části se setkáváme s novým aktérem ...


Další sobotní ráno, další nudná společnice, jako následek pátečního večera. Všechny ty dívky - jedna jako druhá. U baru se tváří sebevědomě a nakrucují se v minimalistickém oblečení, v mém bytě se pak promění v upejpavé nány, které bez mého ujišťování o jejich kvalitách uvadají, jako podzimní listí. Vím, že jsem pohledný, ale že to bude mít na ženy takovýhle vliv, jsem nikdy nečekal. Mají zásadně pocit, že pro mě nejsou dost hezké. I tahle by to včera dělala nejraději potmě, kdybych do ní nenalil pár skleniček a pak do ní nestrčil ptáka dřív, než stačila začít přemýšlet.

Z postele jsem znuděně pozoroval nahou dívku, jak se nevědomky hrbí, stydíce se před mým pohledem. Skoro nedýchala, jak zatahovala malinko povislé bříško. Sebrala si své věci roztroušené po podlaze a stydlivě odcupitala do koupelny. Povzdechl jsem si a spustil nohy na zem. Budu ji muset připravit něco k snídani, protože v opačném případě o mě začne šířit pomluvy, říkal jsem si.

Jak mě pán bůh stvořil nakráčel jsem do kuchyně a vyndal z lednice všechno, co vypadalo poživatelně. Dívka s poupraveným makeupem, který jsme večer drobátko pocuchali, prošla kolem mě a než jsem jí stačil nabídnout něco k snědku, hlásila: "Musím už jít. Ahoj."

A byla pryč. Žádné: "Kdy si to zopakujem?" Ušklíbl jsem se a přemýšlím, jestli to bude mít nějaký vliv na mé sebevědomí. Lhostejně jsem pokrčil rameny, a zatímco jsem si nalíval džus, padl můj zrak na erotickou přílohu včerejších novin.

Dům rozkoše - splníme všechny vaše erotické sny, aniž byste se museli červenat při jejich popisování. Vše naprosto diskrétně.

Inzerát mě zaujal, ačkoli nevím proč. Já bych se při popisování svých tužeb nečervenal a o diskrétnost mi zase tak nejde. Ovšem splnit erotické sny jsem si přál.
V prázdném bytě po mně zůstalo jen rozházené oblečení a nedopitá sklenička džusu na stole.


Stál jsem před domem se žlutou vybledlou fasádou a začínal být přesvědčen o tom, že tenhle výlet byl chyba. Ještě, že mám v autě klimatizaci, protože v opačném případě, bych se býval v džínách upekl. Stačilo to krátké zaváhání před domem a cítil jsem, jak se potím. Raději jsem se rozhodnými kroky vydal ke dveřím. Vzal jsem za kliku a musel trochu zabrat, abych těžké dveře otevřel. V šedé místnosti mě čekala další šedá nána. V duchu jsem zaúpěl, ale když už jsem tady, bude lepší taková, než žádná. Ačkoli ty její beztvaré šaty nechávali mojí představivost natolik chladnou, že by snad bylo opravdu jistější odejít.

Dívka se překvapivě přitažlivě usmála a narovnala se v ramenou. S lákavým úsměvem si pomalu stáhla jedno ramínko těch strašlivých šatů a odhalila mi jedno ze svých drobných ňader. Tohle už je lepší, uznal jsem. Otočila se ke mně zády a pohodila hlavou, abych ji následoval. Rukama si přejížděla po oblých bocích a tak ani nevím, kudy jsme to vlastně procházeli. Přivedla mě do koupelny malého apartmá, kde se usadila na malou poličku. Sukni si vyhrnula tak akorát, abych v duchu žebral ještě o jeden centimetr. Ukázala mi ke sprše a s rukou pohrávající si s ňadrem mě pozorovala.

Stáhl jsem ze sebe tričko a pak následovaly kalhoty, které poněkud vázly na mém trčícím nástroji. Nahý jsem se přesunul do sprchy a při tom nedokázal odpoutat zrak od jejích dlaní, které putovaly po holé kůži stehen.

Najednou dívka z poličky seskočila, natáhla si ramínko zpět a byla pryč. Usušil jsem se a šel se po ní poohlédnout. Apartmá bylo prázdné. Musím na sebe něco hodit, než vylezu na chodbu, uvědomil jsem si. Se spodním prádlem jsem se neobtěžoval a tak jsem vylezl jen v džínách. Jenže i na chodbě bylo prázdno. Dolehly ke mně tiché hlasy a tak jsem se za nimi vydal. Obyčejnými dveřmi, které se nelišily od těch, ze kterých jsem před chvíli vyšel, jsem vešel do velkého sálu plného lidí. Sálu scházela střecha, a proto byl zalitý hřejivým sluncem.

To že jsem spoře oblečen, tu nebylo na závadu. Byli tu muži i ženy, někteří oblečení, někteří ne. Někteří v páru a někteří se jen rozhlíželi kolem sebe, jako já. Výborně. Tady už bude na výběr. Našly se tu hubené i tlusté, světlé i tmavé, vyzývavé i ještě vyzývavější. Děvky tu byly rozvalené na polštářích. Spokojeně se jsem se usmál a můj společník utiskovaný v pevných džínách se zatetelil v očekávání.

Pomalu jsem prošel sálem a s potěšením pozoroval všechny ty vyzývavé pózy. Tak do které ho vrazím? Už už jsem mířil k jedné z dívek, když se sálem rozlehla rána. Všichni se otočili stejným směrem. Na jednom konci místnosti se právě otvíraly obrovské dvoukřídlé dveře a jimi vešla ona. Bohyně.

Opálená pleť se jí leskla, kolem sošné tváře se kroutily prstýnky čokoládových vlasů, na krku se jí třpytil drahokamy osázený náhrdelník, který ovšem nedokázal odvést pozornost od směle se rýsujících obrysů ňader pod nabíraným živůtkem. Šaty, které se jí vlnily kolem těla, byly dráždivě průsvitné. Viděl jsem toho jen tolik, aby mě štvalo, že nevidím víc. A co se jí to pod šaty tak třpytí? Vznešeným krokem vešla žena do sálu. Fascinovaně jsem pozoroval její bosé nohy.

Ženiny oči přeskakovaly z jednoho člověka v sále na druhého a všichni v sále viseli pohledem na ní. Samolibě se usmála. Konečně se její oči dostaly až ke mně. Přejela mě od hlavy k patě. Zasvítilo jí v očích zaujetí? Usmála se na mě, jako by mi říkala, že jsem pro ni lákavou jednohubkou a já si nepřál být ničím jiným. Pak ode mě pohled odvrátila a upřela ho na dívku před sebou. Tomu říkám kontrast. Stála před ní ta děsivá šedá myška, která mě odvedla do koupelny.

Moje Bohyně se k ní naklonila a rty jí přejela po krku. Z ramen ji stáhla šaty a opět tak odhalila dívčino ňadro. Sklonila se k němu a s pohledem upřeným do mých očí ho vzala do rtů. Unikl mi vzdech. Otřela se o dívčinu pleť tváří, elegantně k dívce poklekla a stáhla jí šaty až k bokům, aby se mohla pomazlit s jejím bříškem. Její pohled i úsměv byly však stále určeny mně. Prsty jí začaly pouť pod sukni dívčiných šatů, neviděl jsem, čeho se dopouštěly, ale dobrou představu mi zprostředkovávaly pootevřené rty, slastně přivřená víčka a výraz vášně v dívčině tváři.

Bohyně se postavila a dívku vášnivě, ale něžně políbila na rty, pohladila ji po vlasech a pak vykročila ke mně. Její kroky mě těsně minuly a já nasál její opojnou vůni. Voněla jako léto, jako sladké ovoce, jako slunce, jako sex. Z každého jejího póru čišela erotická energie. Po hrudi mě pohladil závan vzduchu, který rozvířila. Hladově jsem se za ní otočil a pozoroval její tělo proti světlu. Oblý zadeček se svůdně vlnil, ale můj pohled sjel níž, na tmavý stín mezi stehny.

Otočila se na mě a její úsměv i pohled naplněný vědomím vlastní moci mi říkal: "Pojď za mnou." A já šel. Jen mimoděk jsem zaznamenal několik mužských závistivých pohledů, které byly vrženy mým směrem a několik ženských žárlivých našpulení rtů, která byla vržena jejím směrem.

Bohyně přišla k připravenému občerstvení. Vzala si pohár naplněný vodou, napila se a pak ve vodě smočila prsty. Lehce s nimi poklepala dekolt, jako by se chtěla jen zchladit. Kapky stékaly jedna za druhou dolů do prohlubně mezi ňadry. Vzala jemně mezi prsty kousek melounu, přejela s ním po ústech, snad aby byla sladší, a pak ho vložila do úst. Následovalo olizování prstů. Ve filmech jsem se tomuhle vždycky smál, ale když stojíte před ženou, která si je moc dobře vědoma vaší přítomnosti, která předvádí sání, aby vás a jen vás rozrušila, nedokážete své fantasii zabránit, aby v tom viděla něco víc.

Žena se ke mně otočila a chvíli mě pozorovala.

Najednou mě přepadl strach, že když nic neudělám, nechá mě tu stát a odejde. Jenže, co udělat? Jak se chovat k takovéhle ženě? Něco nutilo má kolena ohnout se a padnout před ní na zem, ale ovládl jsem se. Polkl jsem a kývl hlavou: "Paní." Při tom jsem přemýšlel, jestli si všimla mého lehce zadrhávajícího dechu a jestli jsou mé džíny dost těsné, aby skryly teď už bolestně vězněné vzrušení.

V ruce se jí ocitl další kousek melounu a ladné kroky zamířily ke mně. Nevěděl jsem, co očekávat. Studený kousek ovoce se dotkl mojí hrudi. Přejel po mých bradavkách a pak neomylně zamířil dolů. Dala si velký pozor, aby se mě nedotkla ani kouskem své kůže. Lepkavá šťáva stékala až pod kalhoty. Žena zvedla meloun k ústům a olízala ho dlouhými tahy jazyka.

Meloun byl pryč a ona se sehnula k místu, kde se mně poprvé dotkla červeným ovocem. Jazyk vytvářel stopu slastné rozkoše, když mě zbavoval lepkavosti. Pokračovala k mým bradavkám a já se zajíkl v šílené touze, aby ze mě tu sladkost smyla všude. Samozřejmě, že s příslibem ve tváři skončila u okraje mých kalhot.


Další část zde
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 punerank punerank | E-mail | Web | 5. června 2011 v 1:37 | Reagovat

:) Zlobivý díl plný detailů. Proč to čtu od konce? zabloudila jsem sem od veverky:)

2 KatyRZ KatyRZ | Web | 5. června 2011 v 14:44 | Reagovat

[1]: Tak se snad propracuješ až k začátku :D.

3 punerank punerank | E-mail | Web | 5. června 2011 v 16:27 | Reagovat

[2]:
Zkusím to... Akorát mám hroznou chuť na meloun:)

4 KatyRZ KatyRZ | Web | 5. června 2011 v 16:32 | Reagovat

[3]: já mám jeden na stole, manžel mi koupil, kdo ví proč :D.

5 punerank punerank | E-mail | Web | 5. června 2011 v 16:55 | Reagovat

[4]:
A to neřekl, tajnůstkář?:)
Asi už tě zná:)

6 siana siana | Web | 27. září 2016 v 21:49 | Reagovat

online pujcky jáchymov 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama