Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Pozvánka na ohňostroj a čarodějnický rej

4. května 2011 v 18:27 | KatyRZ |  Výlety

Opět je tu pozvánka na přes rok. Tentokrát k nám do Jablonce. Na čarodějnice se u nás totiž pořádá velká akce, která je navíc rok od roku větší a větší. Kolem přehrady se to začne hemžit malými čarodějnicemi, všude jsou stánky s občerstvením, s balónky a světýlky. Na Taiwan (plácek u přehrady) přijede lunapark. Navíc v blízkém okolí přehrady se to jen hemží malými hřišťátky pro děti, plus tu najdete jedno veliké, s dlouhými klouzačkami, pirátskou lodí, pískem, lanovkou ... Takže o zábavu postaráno.


Co je ale nejdůležitější. Celý den je zakončený večerním lampionovým průvodem tradičně vedený mažoretkami s hudebním doprovodem. Tak a tady je ten důvod, proč jsem byla z letošní akce ještě o něco nadšenější než obvykle. Někdo konečně pochopil, že dechovka netáhne. Loni dokonce průvod skončil v polovině cesty, protože hudebníci už prostě nemohli dál :). Takže letos dechovku nahradila "bubenická" skupina Barrel Battery a měli jste vidět, jak se změnila atmosféra ;).

Třešničkou na dortu je večerní světelná show s hudbou a ohňostroj. Ne všude si užijete pohled na ohňostroj odrážející se ve velké ploše vodní hladiny. Svou roli hraje dokonce i kouř, který se od vystřelených rachejtlí plíží nad hladinou a je osvětlován světlomety z hráze. Prostě zážitek.Fotky mám pro vás jen loňské. Letos se totiž moje baterky do foťáku rozhodly, že nebudou spolupracovat. Já se na oplátku rozhodla, že poletí do koše a jdu si koupit nové ;). Co ale mám, je kraťoulinká zvuková ukázka Barrel Battery s obrazovým doprovodem v podobě dcerky ;).Jako bonus ještě malé čarodějncie:


Já s tou čarodějnicí zatočím ...Neteř ...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama