Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Červen 2011

Vznešená rodinka

30. června 2011 v 22:59 | KatyRZ
Tak ať už máme ty labutě z krku. Má fascinace těmito tvory je naprosto zjevná že? ;) Jenže v sobotu odjíždíme na dovču celá rodinka, takže tu musím mít prostor na další fotky, které snad přivezu ...

I sychravo jim sluší ...

Labutí miminka

30. června 2011 v 22:36 | KatyRZ
Tady máte slíbená labutí miminka ...

Jsem snad ošklivé kačátko?

Labutí foto

29. června 2011 v 21:44 | KatyRZ
Mám pro vás slibované labutě. Potkala jsem je v Hamru na Jezeře. Labuťák si chránil miminka a tak hned první den připlaval k nám, vylezl na břeh a prohnal mé holky po celém parku. Chodily jsme se na ně dívat každý ze čtyř dnů pobytu. Poměrně rychle si na nás zvykly a tak jsme si je poslední den mohly prohlédnout opravdu zblízka.


Asi netřeba komentáře ...

Celé léto v jedné fotce

28. června 2011 v 21:25 | KatyRZ
Dneska mi nějak žádná písmenka nejdou pod ruku, tak se mrkněte na fotky. Jsou z dámské jízdy, kterou jsme si udělaly s dcerkami a kamarádkou do přírody.

Tuhle osobně považuji za nejpovedenější z celého čtyřdenního výletu - Léto ...

Tady jedno hmyzí makro ...

Dům rozkoše 6 - Na velikosti záleži

22. června 2011 v 21:35 | KatyRZ |  Dům rozkoše

18+

Dneska pro vás mám první erotickou povídku na přání. Na přání, které mě hodně překvapilo, ale pokusila jsem se s ním vypořádat, jak nejlépe jsem uměla, doufám, že ke spokojenosti žadatele. I vy můžete vyslovit svá přání a erotické sny zde.

Pravděpodobně bude následovat ještě jedna část (taky záleží na tom, zda se bude ta první líbit), ve které opět trochu přitvrdíme, ale na tu si budete muset počkat, protože zítra odjíždím užívat si deště k rybníku ;).

První část série zde
Předchozí část zde

Jaké by to bylo stát se mužem o té správné velikosti k ukojení ženy se dozvíte pod perexem.

Pisálkovy postřehy o psaní

21. června 2011 v 17:31 | KatyRZ |  Psaní o psaní

aneb osm volovin, které mě zrovna napadly a nějak souvisí s písmenky
1. Ospravedlnění k použití klišé? Když čtenář mezi písmenky najde klišé, něco očekává, otráveně si povzdechne, protočí oči v sloup a přesně ví, jak tohle dopadne. Využijte klišé k překvapení čtenáře, namočte mu v něm čumák a pak ho po něm plácněte novinami tím, že přijdete s vlastním, originálním vyústěním.

2. Proč mi příběh mojí knihy po roce práce, po roce, ve kterém jsem tenounké těsto plnila dalšími a dalšími souvislostmi, kdy jsem oživovala nový svět a vytvářela jeho historii i budoucnost , přijde až bolestě jasný, zřejmý a jednoduchý? Záhada.

Dům rozkoše 5 - Rusalčin polibek

19. června 2011 v 21:22 | KatyRZ |  Dům rozkoše

18 +

Pátá část erotických příběhů z Domu rozkoše je tu. Tentokrát konečně slibovaná fantastika - nebo ne? Kdo ví?

Přidávám slíbené varování - jedná se o erotické povídky (proto prosím pěkně 18+) tzn., že je nedoporučuji číst na veřejnosti těm z nás, na kterých mohou být následky čtení zjevně viditelné ;).

Zatím se nikdo neodvážil přijít s vlastním nápadem, s vlastním erotickým snem, takže tímto vás vyzývám k napravením a vaše nápady chci vidět zde

První část série zde
Předchozí část zde


Rusalčin vášnivý polibek pod perexem ...

Komunikační manuál pro muže

17. června 2011 v 21:16 | KatyRZ

To přece každý ví, že jsou ti chlapi úplně jiní, než my ženské. Jaká by to bez těch rozdílů byla na světě nuda. Nebýt jich, neprožívaly bychom nervózní třepotání křídel v hrudi, nebylo by těch kouzelných okamžiků při oťukávání, ani později, když už se jeden ke druhému přiblíží až moc. Jenže čím déle k sobě žena a muž patří, čím déle tvoří pár, tím otravnější a markantnější ty rozdíly jsou. To co nám (i jim) na začátku přišlo roztomilé, je po pár letech už jen otravné. Co na začátku vytvářelo příjemné napětí, je po letech ignorováno.

Ach. Tak to prostě chodí, ale pozor pánové. My ženy jsme zákeřně vynalézavé. Naše myšlení si na vás i po letech dokáže vymyslet něco nového a ještě otravnějšího. Už jste někdy slyšeli větu začínající takhle:

Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše … i v literatuře

4. června 2011 v 14:14 | KatyRZ
Rozhodla jsem se, že se zase jednou vrátím k zářivému Edwardovi, ačkoli tentokrát trochu jinak. Chci se podívat na nárok žen na odpočinkovou literaturu/kinematografii, potažmo na fantasy literaturu/kinematografii a dostat se tak až k nároku na kvalitní fantasy pro ženy.

Tahle myšlenka není z mojí hlavy, už před rokem jsem ideu odpočinkových filmů výhradně pro ženy a dívky našla v recenzi na jeden z dílů Stmívání - autorem byl překvapivě muž. Nedávno jsem na podobnou myšlenku narazila v podání Petry Neomillnerové, která si tak trošku přihřívá vlastní polívčičku že.

Dlouhá léta nebylo nic špatného na akční brakové literatuře (potažmo samozřejmě i filmech) pro muže. Mají přeci nárok si oddáchnout. A tak jsme své muže doprovázely na filmy s Jeanem-Claudem VanDammem a tvářili se, že je to vrchol blaha (ve skutečnosti jsem to tedy byla já, kdo dělal šest let karate a můj tehdá ještě přítel, se mě snažil ulovit na Titanic ;)).

Highway to hell …

3. června 2011 v 15:00 | KatyRZ

Přemýšleli jste někdy, jak se asi jednou v budoucnu bude historie dívat na náš národ?

Přiznám se, že mi v poslední době leží v žaludku obava o to, jak si budou žít naše děti, když velkou část porodnosti zajišťují lidé, kteří nejsou schopni přemýšlet o budoucnosti (protože kdyby toho schopni byli, taky by si spočítali, jestli dítě uživí a tím pádem by si jich nepořizovali tolik). Raději nebudu posuzovat, zda jsou tací lidé schopni přemýšlet vůbec o něčem. Takže abych to tak nějak řekla na plnou hubu - jak si asi budou žít naše děti, pokud nic neuděláme s trendem sociálních případů, které žijí na úkor ostatních?

Městská zvířena

1. června 2011 v 21:03 | KatyRZ
Tak tohle můžete potkat v Jablonci, jak se to prochází trávou ...
... ale nebojte, želvu nádhernou alias našeho Franklinka potkáte jen na naší zahrádce.

Tihle obyvatele asi neschází žádnému městu ...