Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Dům rozkoše 6 - Na velikosti záleži

22. června 2011 v 21:35 | KatyRZ |  Dům rozkoše

18+

Dneska pro vás mám první erotickou povídku na přání. Na přání, které mě hodně překvapilo, ale pokusila jsem se s ním vypořádat, jak nejlépe jsem uměla, doufám, že ke spokojenosti žadatele. I vy můžete vyslovit svá přání a erotické sny zde.

Pravděpodobně bude následovat ještě jedna část (taky záleží na tom, zda se bude ta první líbit), ve které opět trochu přitvrdíme, ale na tu si budete muset počkat, protože zítra odjíždím užívat si deště k rybníku ;).

První část série zde
Předchozí část zde

Jaké by to bylo stát se mužem o té správné velikosti k ukojení ženy se dozvíte pod perexem.


Zastavil jsem kousek od adresy, která byla uvedená v inzerátu. Přede mnou právě parkoval jeden z těch supermoderních vozů, co nejsou větší než nákupní taška. Do tohohle autíčka bych strčil buď nohy nebo hlavu, ale celý bych se tam určitě nevešel. No dobře, nejsem zase takový obr, ale do tohohle auta se přeci žádný normální chlap nemůže nacpat. To byl taky důvod, proč jsem se ani nepodíval na značku. Nezajímala mě. Podobně nevšímavý pohled jsem věnoval dámě, která z auta vystoupila. Byla stejně maličká, jako její fáro - náramně se k sobě hodily.

Vystoupil jsem a pozoroval ženu, jak ve velmi nepraktických za to hodně sexy botkách kráčí k domu se žlutou fasádou. Dřív než jsem si stačil všimnout, že je to dům, do kterého mířím i já, zaznamenal jsem štíhlá lýtka a boky pohupující se do rytmu klapajících podpatků. Několika dlouhými kroky jsem ji dohnal a přidal svou sílu k její při otvírání dveří. Samolibě jsem se na ni usmál s vědomí, že nebýt mé pomoci, možná by se při své síle dovnitř ani nedostala. Blýskla po mě pohledem, který mi dal jasně najevo, kam si své samolibé úsměvy můžu strčit. A jaj - ta je ale přísná, usmál jsem se ještě víc.

Vešli jsme do prázdné haly. Já se trochu nerozhodně zastavil, ale žena se jen rozhlédla a pak zamířila k malým dveřím na druhém konci. Trochu smutně jsem se na ni zadíval. Byla moc hezká a ten její přísný pohled se mi taky moc líbil. Jenže byla tak drobná, že bych jí svým velkým tělem tak maximálně pořádně pomačkal. Tahle není pro mě, povzdechl jsem si a zamířil k druhým dveřím, které byly podstatně větší.

Prošel jsem. Zamotala se mi hlava nebo možná, že se zamotal svět a já se ocitl rozplácnutý na zemi a nechápavě jsem zíral na své okolí. Nejspíš se mi po tom pádu, ještě v hlavě všechno nesrovnalo, protože se kolem mě pořád všechno pohupovalo, přibližovalo a vzdalovalo. Když se obraz konečně ustálil, zíral jsem dál a odmítl se hnout. Chodba, ve které jsem se ocitl, byla gigantická a rozhodně nemohla být součástí toho obyčejně vyhlížejícího domu. Vzory na tapetách byly velké jako já a dveře tu určitě nebyly určené obyčejným smrtelníkům.

Zaznamenal jsem pohyb. Za hlasitého šustění se ke mně přiblížila kolosální bota. Zpotil jsem se hrůzou při představě, jak mě jehlový podpatek přišpendlí k zemi, ale dát se na útěk jsem nedokázal. Spustil jsem hlasitý křik. Podpatek skončil vedle mých kolen, zatímco zbytek jsem měl natažený pod botou. To bylo o fous. Zvedl jsem pohled nad sebe a sledoval hladkou linii ženské nohy, až pod rozvlněnou sukni. Černé krajkové kalhotky, hmm.

Vyškrábal jsem se na nohy, zatímco noha ukročila a sukýnka zavířila. Spatřil jsem zmatený pohled hnědých přísných očí. Bože a já si stěžoval, že jsem na ni moc velký, teď jsem jí sahal sotva po kotníky. No možná, že i nad ně, kdyby si sundala ty boty.

Velikánské hnědé oči se usmály. Ani nevím jak a už se kolem mého těla omotávaly ženské prsty. Při pohledu na dlouhé nehty, zdobené třpytivými ornamenty mě zamrazilo. Dravec, schovaný za něžnými ozdůbkami. Žena se na mě chvíli dívala a pak mi vrátila můj předchozí samolibý škleb. Přitiskla si mě k tváři. Po prvních okamžicích zděšení jsem si pod dlaněmi uvědomil její hřející kůži. Zhluboka jsem nasál její vůni, která byla směsicí ženské sladkosti a vůně makeupu. Fascinovaně jsem svýma malýma rukama přejížděl po kůži a cítil každý její malý záhyb, každou prohlubeň i vrásku.

Posunula si mě ke rtům a přejela jimi přes mou tvář. Já k nim natáhl prsty a zkoumal jejich strukturu, až do okamžiku, kdy mi přes ně přeběhl obří slimák v podobě jejího jazyka. Teď se její ústa vlhce leskla a já jeden ten lesknoucí se kousíček políbil, ačkoli jsem měl pocit, že můj dotek snad ani nemůže cítit. Ústa se ale zvlnila ve spokojeném úsměvu a pak následovalo zhoupnutí, při kterém jsem znovu vykřikl.

Prsty mě pustily a já se kousek proletěl vzduchem, abych přistál v její podprsence. Světlá halenka mě překryla svým stínem. Křečovitě jsem se zachytil okraje látky, protože jsem měl strach, abych nepřepadl. Klečel jsem tam schoulený a při každém zhoupnutí jejích boků se mi do zad tlačila hebká měkkost. Vůně její horkem rozpálené kůže mě celého obalila a mě došlo, jak strašně je to vzrušující. Sebral jsem odvahu a opatrně se otočil. Ňadro mi naráželo do obličeje a já už neváhal a za pomoci jazyka i rtů jsem vytvářel vlhkou cestičku směřující do temnoty v podprsence. Chtěl jsem se dostat k její bradavce, ovšem dýchání tu bylo trošku problém, takže jsem to po dvou pokusech vzdal a spokojil se jen s tím, co bylo na dosah.

Uslyšel jsem zavrzání a zavírání dveří. Něco se dělo. Přetáhla si halenku přes hlavu. Podprsenka mě těsně přimkla k ňadru a chvíli na to už jsem byl zase zpět na světle. Ačkoli říkat, že jsem byl na světle, není úplně přesné. Ocitli jsme se v ložnici, kterou před horkým sluncem chránily těžké temné závěsy.

"Svlékni se," řekl její hlas, který zněl, jako by v životě vykouřila hodně cigaret. Nejspíš ho ale měla od přírody, protože cigaretový kouř jsem z ní rozhodně necítil. Svléknout se? A jak to mám asi udělat. Zas tak malý nejsem, abych si v koutě její podprsenky zařídil obývák. "No tak. Mám ti s tím snad pomoct?" Představil jsem si, jak ze mě její velké prsty servávají zapnuté kalhoty, protože s takovými titěrnostmi, jakými byl můj poklopec, si její prsty s ozdobenými drápy nemohly poradit. Raději jsem se pustil do neobratného striptýzu.

Chtělo to hodně šikovnosti a dobrou rovnováhu, ale za chvíli už se můj penis otíral o její kůži a zpíval při tom blahem. Její prsty mě objaly kolem pasu a najednou se moje hýždě stala středem zájmu obřích úst. Drsný jazyk přejížděl po kůži a rty ho objímaly. Teď jsem se v jejích ústech ocitl téměř celý. Venku ze mě zůstalo jen tolik, abych se mohl zoufale rozhlížet kolem a lapat po dechu. Byl jsem položený na jejím jazyku a už to byl neuvěřitelný pocit. Vlhko, teplo a zuby jemně se mi zarývající do těla. Jenže pak stisk trochu povolil, a zatímco se svlékala, labužnicky si mně převalovala na jazyku jako chutné sousto. Dech jsem měl zrychlený, těžko říct, čím víc. Strachy nebo vzrušením? Krev mi rytmicky proudila žilami a já nebyl dalek toho, zkrápět jí jazyk svým výstřikem.

Následovalo další objetí jejích prstů a další let vzduchem. Tentokrát jsem přistál mezi jejíma roztaženýma nohama, zatímco krásná obryně se roztahovala na posteli.

"Tak se ukaž. Co dokážeš bez té své báječné síly a velikosti," posmívala se mi, pozorujíce mě, opřená o loket.


Pokračování zde

(Erotická povídka - mikrofílie či makrofílie)
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mirek Mirek | 22. června 2011 v 23:25 | Reagovat

Ano! To je naprosto skvělé! Přesně to, co jsem myslel. Jenom menší doporučení až se dostaneme tam dolu. Vždy se mi líbí, když se muž s obří vagínou a ženský rozkrokem ještě ze začátku mazlí zvenčí, hladí atd. A také se mi líbí, když už je uvnitř, tak když tam bojuje o holý život ale jí, ten jeho pro ní nepatrný pohyb v její vagíně akorát o to více vzrušuje, a tělo muže obepíná vagína stále silnějí a silněji až nakonec žena vyvrcholí mokrým orgasmem a on se tam ještě chvíli topí a pak vyplave (je vystříknut). a také mazlení s klytorisem je skvělé a o uvěznění v kalhotkách a o zadku už jsem psal.
Jinak musím uznat, že vaše povídky jsou opravdu skvělé, píšete prostě fantasticky a možná to bude tím, že tyto povídky většinou píší muži ale něžné pohlaví to dokáže podat úplně jinak. Máte můj velký obdiv.

2 KatyRZ KatyRZ | Web | 22. června 2011 v 23:42 | Reagovat

[1]: Menší doporučení? Vždyť už to ani nemusím psát :D. Nezbylo skoro místo pro vlastní fantazii :).
Dík.

3 Mirek Mirek | 23. června 2011 v 23:29 | Reagovat

Ale vždyť vy toho ještě vymyslíte :) Minimálně hromadu! Jinak jsem si řekl, že někdo, kdo pro mě udělal tak skvělou službu, by klidně mohl o mě samotném vědět něco více. No popravdě jsem si nedávno také založil blog, avšak zatím vypadá celkem nevalně http://mapaff.blog.cz/). Možná je vám divné, že člověk, který se zajímá o duchovno si píše o erotické povídky, jenže sexuální život a duchovno se vůbec nevylučují ba spíše naopak, při sexu se člověk soustředí n přítomnost a navíc, pokuď se jedná o sex s milovanou osobou, stavá se z něj také hluboký prožitek lásky. Možná si díky mým zvláštním požadavkům myslíte, že jsem nějak narušený jedinec, že trpím pocity bezceosti nebo naopak jsem obrovský sobec, ale to není pravdou, ve skutečnosti jsem vždy byl velice vyrovnaným člověkem. Já ani vlastně ve skutečnosti makrofil/mikrofil nejsem, protože toto je forma fetešismu a fetešismus je fetišismem jedině tehdy, když se jeden určitý motiv, podmínka, či věc stane tak důležitou, že bez ní člověk nemůže být téměř vzrušen, což u mě neplatí. Mě jen tato úchylka zaujala, trošku se mi ta představa líbila jenže už mě celkem omrzela a myslím, že běžné představy a motivy mě vzruší úplně stejně... Ale i tak, pište dál, je to první článek tohoto typu, v češtině, který sem kdy četl. Jinak jen pár anglicky.
PS: Kdyby jste si chtěla přečíst něco na mém blogu, prosím zaměřte se na něco jiného než na článek o přítomnosti a čase je totiž asi ze všech nejméně duchovní a přes to snad jenom ten všichni čtou. Co se týče modlitby před meditací, to je trošku špatně formulovaná rychlovka, asi jí později upravím.

4 KatyRZ KatyRZ | Web | 24. června 2011 v 21:20 | Reagovat

Tak teď nevím, jestli se nemám urazit :D. Proč bych si zrovna já, která píše erotické povídky, měla o někom myslet, že je úchyl. Copak z nich není cítit, že tyhle předsudky nemám? A jaký dojem o mě máte, že máte potřebu mi objasňovat, že se sex a duchovno nevylučuje? ;) Na blog se mrknu, až se vrátím z dovolené ;).

5 KadetJaina KadetJaina | Web | 24. června 2011 v 21:46 | Reagovat

Tak tohle je zajímavé, jsem zvědavá, jak se ti to podaří popsat dál. O téhle úchylce jsem ještě neslyšela a to jsem myslela, že mám oběhaná různá podivná fóra. Ale asi zůstávám u tentacle 8-O

6 Mirek Mirek | 24. června 2011 v 22:56 | Reagovat

Taky, jsem přemýšlel, proč vám to vlastně píšu, né že bych si myslel, že máte předsudky, nenapsal jsem, že si myslím, že si myslíte, že jsem úchyl, naopak většinou se nesnažím odhadovat, co si lidé myslí, jelikož to nelze, ale zkrátka mě to tak napadlo, že bych vlastně nemusel psát tak anonymně a navíc, jak mám nový blog, chtěl jsem na něj upozornit, ale nakonec se do mého komentáře asi promítlo něco, co nemělo, tedy nějaký předpoklad, že si můžete cosi myslet o mé osobnosti, ale radši už to necháme být :D On v tom nakonec asi přece jenom byl nejvíce záměr upozornit na svůj blog...

7 Veverka Veverka | E-mail | Web | 28. června 2011 v 21:51 | Reagovat

Ahojky, promin že píšu sem, ale mám prosbu. Tak nějak mi chybí konstruktivní kritika k sérii povídek Dívka z hradu (http://zrzava-veverka.blog.cz/rubrika/divka-z-hradu)
A vůbec nevím, co mám zlepšit apod., abych nepsala ty samé chyby v kapitolách znovu a znovu. :-( Tak jestli by ses mi nat o prosiiim nekoukla..

8 KatyRZ KatyRZ | Web | 28. června 2011 v 21:57 | Reagovat

[7]: Nejsem si jistá, že jsem schopná konstruktivní kritiky. Někdy jsem příliš tvrdá. Pokusím se na to mrknout, ale zrovna dnes jdou fakt písmenka mimo mě ;), tak vydrž.

9 Veverka Veverka | E-mail | Web | 28. června 2011 v 21:59 | Reagovat

[8]: I tvrdá i měkká, beru cokoliv. :-)
Já nějak z komentářů "pěkné", "super" nepzonám, jesli to fakt četly nebo chtějí, abych se jim jen koukla na blog. :-/
Díky moc. :)

10 KatyRZ KatyRZ | Web | 28. června 2011 v 22:03 | Reagovat

[9]: Ó ano - to dobře znám ;).

11 Veverka Veverka | E-mail | Web | 28. června 2011 v 22:07 | Reagovat

[10]: Tak vůbec nevím, jestli to vůbec někdo čte...:-/
A i kdyby to četl jeden člověk, tak i pro něj to musí být bez různých chyb a nedostaků :)

12 GH GH | 7. září 2011 v 22:44 | Reagovat

Hm, tohle je teda zajímavý. Nikdy jsem o téhle "filii" neslyšel :) Asi si taky poprosím o nějakou e povídku ;)

13 jirka jirka | 5. května 2018 v 16:12 | Reagovat

Můj oblíbený noční klub, kde jsou velmi kamarádské dívky a supr atmosféra-

https://www.neonclub.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama