Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Dům rozkoše 8 - Saténové osamění

31. července 2011 v 17:29 | KatyRZ |  Dům rozkoše

18+

Druhá erotická povídka na vaše přání je tu. Opět je možné, že bude mít pokračování. Další vaše erotická přání, můžete přidávat sem a nemusíte se bát popustit uzdu fantasii.

Všechny varuji, že se nejedná o žádné lehce erotické vyprávění a speciálně muže varuji - NEČÍST NA VEŘEJNOSTI ;).
Předchozí část zde
První část série zde

... a přání znělo "sex s neviditelným kýmsi"


To už snad Šmak opravdu přehání. Můj bratr byl vždycky pomatený parchant, který se ke mně choval, jako bych byla jeho majetek, ale vzít mě s sebou do Domu rozkoše? Mám tu jen sedět, rozhlížet se po tvářích plných vášně a čekat, až si to on někde odbude? Pohledem jsem přejížděla po nahých tělech, pozorovala mužské pronikání i ženská ústa objímající mužské chlouby. Zírala jsem na klubko zpocených těl a marně přemýšlela, kdo strká komu, kam, co.

Copak jsem z kamene? Ano jistě. On je drak žeroucí ubohé panny a já jsem Osamělá hora, ušklíbla jsem se nad tím přirovnáním. Jeho přezdívka přišla už před lety, když jsem si jako dítě zamilovala tenhle příběh, tak proč v něm nehledat další přirovnání? Ano, jsem Erebor, Osamělá hora z mojí dětské knížky.

Toužebně jsem se rozhlížela po místnosti zalité sluncem a hledala muže, který by měl odvahu čelit mému bratrovi. Hledala jsem muže, který by alespoň na okamžik zahnal mé osamění, který by nebyl vyděšen výhružnými pohledy, kterými dal před chvílí Šmak najevo, že nejsem k mání. Měla jsem smůlu. Pokud už se tu našel nějaký, který mi věnoval alespoň pohled, rychle ho zase při vzpomínce na mého ohromného bratra odvrátil k nějaké jiné, která neznamenala nebezpečí.

Dobrá. Nepředpokládám, že by tahle návštěva byla nějak krátká. Když Šmak odcházel v doprovodu tří slečen, tvářil se více než spokojeně. Nejdřív jsem si myslela, že tady mezi lidmi mi bude líp, ale začíná být zřejmé, že méně osamělá se budu cítit někde sama.

Zamířila jsem tedy šedou chodbou do pokoje, který roztomilá dívka od vchodu určila za můj. Vešla jsem dovnitř a chvíli nerozhodně postávala před otevřenými dveřmi. Dívala jsem se na prázdnou postel, uvědomujíc si ještě víc, než před chvílí, jak se ve mně touha při pohledu na všechny ty vzájemné doteky rozhořela. Někoho jsem za sebou ucítila a vylekaně jsem se otočila. Byla jsem sama. Zdálo se mi to. Zavřela jsem dveře.

Ještě chvíli jsem upírala pohled na prázdnou postel a pak jsem s odevzdaným povzdechem přetáhla neforemné tričko přes hlavu, sportovní kalhoty následovaly hned za ním a nakonec šlo dolů i bavlněné spodní prádlo.

Lehla jsem si na záda do postele a vychutnávala chladivost saténu. Byla jsem vděčná, že tu není nikdo, kdo by viděl, jak má neopálená pleť bělostně září proti rudým pokrývkám. Zahnala jsem nechtěné myšlenky a pohladila se po pevném bříšku. Mé prsty putovaly po pevném těle k ňadrům, pak zase zpátky na bříško, aby jemně pohladily trojúhelníček pokrytý světlými chloupky. Nespokojeně jsem si povzdechla a trochu trucovitě jsem se přetočila na břicho. Přála jsem si cítit něžné doteky mužských dlaní, ale musela jsem vystačit s hebkým saténem. Třela jsem se o pokrývky a ňadry vyhledávala chladivá místa. Rukou jsem bezmyšlenkovitě chytila jednu z dek a nahrnula si ji mezi stehna. Zatímco jsem se s vytrčeným zadečkem třela o látku, snila jsem. Snila jsem své všední, šedivé snění a přála si, aby ruce tisknoucí mé půlky byly skutečné.

Téměř jsem cítila jako motýlí křídla lehké doteky hladící mě po zadečku, přejíždějící něžně po stehnech. Slastně jsem si povzdechla, když prsty zatlačily, aby mé půlky prohnětly. Když pak teplá dlaň lehounce pohladila mou dírku, tiše jsem touhou povzdechla. Ruka se vrátila. Jemný dotek na poštěváčku mě přiváděl k šílenství. Bolest mnou sladce tepala.

Deka ležela zapomenutá pode mnou a já na kolenou vystavovala své pohlaví na odiv. Na stále ještě prokrvené kůži zadečku se octily vlhké rty. Jazyk obkroužil nejbližší dírku, ale nezastavil se a putoval dál, aby okusil i tu druhou. Celá jsem se pod těmi doteky třásla. Bože to přeci není sen! Vylekaně jsem se otočila na záda, ale byla jsem sama.

Nechala jsem srdce v hrudi uklidnit, uvelebila jsem se na zádech a roztáhla jsem nohy. Nechala jsem své prsty putovat dolů přes zvlněnou krajinu těla a v tom jsem to ucítila. Postel se zhoupla, a přestože jsem nikoho neviděla, v přikrývce se objevila prohlubeň. Teplá ústa objala mou bradavku a já si náhle uvědomila, kde jsem a co tohle místo slibovalo. Kdo mě přišel vysvobodit z osamění? Záleží na tom? V duchu dnešní nálady jsem neznámého titulovala Bardem. S povzdechem jsem se poddala jeho láskání. Jazyk kroužící kolem mé bradavky, ústa, která ji sála i dlaně přebíhající mi něžně po tváři, víčkách a krku, mi daly rychle zapomenout na nervozitu a vrátily do mého těla roztoužené chvění. Když se pak ústa vydala na dráždivou cestu přes moje bříško, aby pohladila moji touhu, cítila jsem, že bude brzy konec.

Můj neviditelný společník si toho byl zřejmě vědom, protože mě jeho jazyk pohladil ještě jemněji a pomaleji. Poštěváček se stal středem mého bytí. Další přejemné pohlazení. Zakousla jsem se do hřbetu svojí ruky, abych výkřik vášně udržela ve vnitř. Ucítila jsem další zhoupnutí postele, jak se muž přesouval. Za chvíli jsem mezi svými stehny ucítila jeho hladké boky a závojíčky mi rozhrnovalo něco hebkého a horoucího. Ucítila jsem špičku jeho penisu prozkoumávající pevné okraje mojí panenské dírky.

Přestala jsem sténat do dlaně a ruce použila k tomu, abych se ho pokusila přitáhnout blíž. On se ale nenechal donutit ke spěchu a tak jsem alespoň pohladila chloupky zhrublou mužskou hruď. Podle dvou důlků vedle mého těla jsem poznala, že se vzepřel na dlaních. Nechal svůj penis mučivě pomalu klouzat mojí dírkou, až se zarazil o překážku. Připravila jsem se na bolest, ale on pokračoval v dráždivém mikro-pohybu zase zpět. Znovu jsem cítila špičku penisu na okraji a znovu následovalo mučivé a k vzteku krátké pronikání. Znovu a znovu a já vnímala každý ten milimetr, který mi ukazoval čím dál víc, jak toužím po naplnění.

Vztekle jsem vykřikla a znovu se ho pokusila k sobě přitisknout. Poddal se. Penis protrhl panenskou blánu a já ucítila bolest. Konečně byl ve mně. Zůstával zabořený hluboko a já trhaně oddechujíc jsem ho k sobě tiskla. Dlaněmi jsem mu vášnivě přejížděla po zádech, ale k žádnému jinému pohybu jsem se chvilku neodhodlala. Nakonec strach z bolesti pominul a mé boky se začaly pomalu pohupovat. Bard tiše zasténal a vyšel mi vstříc.

Cítila jsme napětí v jeho těle, cítila jsem, že ho stojí hodně sil, aby se ovládl a dál se ve mně pohyboval pomalu. Přestala jsem vnímat jednotlivé části cesty, kterou jeho penis podnikal. Klouzání jeho mužství se slilo v jednu slast. Vzepnula jsem k němu boky, objala ho pevně stehny a křičela. Pak mé tělo zaplavila vlna uspokojení, jakou jsem nikdy před tím nezažila. Otřásala jsem se, svaly v mém nitru se stahovaly kolem jeho nástroje, nehty jsem mu zarývala do zad a při tom jsem jen vzdáleně vnímala, jak do mě horečně naráží jeho boky.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 saga-bella-and-edward saga-bella-and-edward | Web | 31. července 2011 v 17:36 | Reagovat

ahojky nechtela by ses zapsat do me souteze vice info na mem blogu kdyby ne byla by sem mioc rada kdyby ses zapsala do Affs diky a p.s. neber to jako reklamu .)

2 KadetJaina KadetJaina | Web | 4. srpna 2011 v 23:12 | Reagovat

Super :) Líbí se mi ten nápad s přezdívkama, Šmak je šmejd :-D A Bard je sympaťák a vypadá dobře *uznale kýve hlavou* :-D

3 KatyRZ KatyRZ | Web | 5. srpna 2011 v 18:43 | Reagovat

[2]: Díky. Jen mě trošku rozesmálo, jaká si zvolila slova - "vypadá dobře", pro neviditelného? :)

4 KadetJaina KadetJaina | Web | 5. srpna 2011 v 19:56 | Reagovat

[3]: Vybírala účelně :-D

5 KatyRZ KatyRZ | Web | 5. srpna 2011 v 20:38 | Reagovat

[4]: To mi ovšem mělo dojít :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama