Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Možnost výběru

31. července 2011 v 13:44 | KatyRZ
Všudypřítomnou reklamu považuji za užitečnou. Dává mi možnost dozvědět se o existenci prezentovaných záležitostí a je už jen na mně, zda se pro ně rozhodnu, či ne. Nepatřím k těm, kteří musí mít všechno, co vidí, takže mi vzdorování reklamní masáži až takový problém nedělá.

Je to pro mě stále příjemnější varianta, než všechny možné druhy nabízečů, pojišťováků a jiných otravných vydíracích lidských elementů, kteří vám jsou schopní vlézt až do domu nebo vás každodenně otravují na městě. A co je důležité - nedávají vám žádnou možnost výběru (samozřejmě kromě možnosti jejich nabídku přijmout, odmítnout nebo si vůbec nevyslechnout). Ty jejich "upřímné" oči, když vás přesvědčují, že ten jejich produkt je ten jediný nej, ty jejich zákeřné způsoby tlačící vás do koupě, na které naneštěstí ještě stále spousta lidí skočí, naprosto nezohledňující, zda člověk na jejich "nejlepší produkt" skutečně má, zda je skutečně levnější než u konkurence. Chudáci starší lidé…


Jistě televizní reklama se rozšířila do takové míry, že je asi dosti těžko stravitelná, ovšem mně se, vzhledem k tomu, že televizi vůbec nesleduji, vyhýbá. A ta reklama internetová? Ta přesně spadá do mnou zmiňované první kategorie. Když chci, mohu ji přehlížet, ale stejně tak pro mě může být užitečná.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kittka Kittka | Web | 31. července 2011 v 15:14 | Reagovat

ahoj hezký blog.. stav se ke me jestli máš čas diky předem a promin za reklamu :

2 Luky Luky | Web | 31. července 2011 v 16:47 | Reagovat

Je to presne tak :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama