Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Reklamaaa

31. července 2011 v 23:21 | KatyRZ |  Rychlovky
Povím vám, je to radost z blogování, když se vám za celý den na blogu sejdou čtyři komentáře a z toho je jen jediný k tématu. A ostatní? Reklama. A tak když už jsem u té reklamy, řekla jsem si, že jí vezmeme z gruntu...

Takže za prvé. Tolik vás tu čte fantasy, ale nikomu nestojí jeho oblíbená literatura za to, aby se zamyslel nad jejími kvalitami? To vážně čtete jenom brak? Pokud ne, mazejte přispět do rubriky Hledá se hodnotná fantasy .

Za druhé. V rubrice Mé literární pokusy nově najdete pohádku pro kulíšky. Jasně, když je pro kulíšky není pro mě, říkáte si. Však o to taky nejde. Jde o výzvu Nedoklubka, která vás talentované mladé spisovatele i vás maminky na mateřské dovolené a i vás ostatní žádá o pomoc. Takže jestli o sobě říkáte, že umíte psát, nebo to o sobě neříkáte, ale jen si to někde v koutku mysli tiše a nenápadně předčítáte, pak mazejte zjistit o co jde.


Každopádně, když už zmiňuju rubriku Mé literární pokusy... Kromě jedné fantasy a jedné scifi povídky, tam můžete také najít můj úplně první pokus o poezii. A to si pište, že by se tam měl někdo z vás podívat a pořádně má dílka zdrbnout (ta ostatní nezmiňovaná dílka jsou buďto staršího data nebo nejsou v této složce, ale kdesi na stole, pod stolem, v koši - kdo ví - u porotců letošních fantasy soutěží). Samozřejmě, kdo je jó zvědaví (já vás znám, vy ve skutečnosti nejste zvědaví, co by se za nehet vešlo) - najde v oné rubrice i dvě ukázky z mé knížky.

O tom, že na mém blogu najdete spoustu obrázků (focených vykopávkovým ultrazoomem) se asi zmiňovat netřeba, ale kdyby si někdo přeci jen nevšiml, tak můžete mrknout sem.

Asi pro vás nebude žádným překvapením, že mi návštěvnost v posledních týdnech zvyšuje rubrika Dům rozkoše, ve které nejen že si můžete přečíst něco pěkného před spaním, ale můžete také vyslovit svá tajná (či veřejná) erotická přání. Šedivá myška od vchodu už přijde na to, jak vám vaše přání vyplnit. Zrovna dnes přibylo jedno splněné přání ;). Kdyby vám to nebylo jasné - rubrika je plná erotických povídek a je jen a pouze 18+, takže prťata vy si před spaním přečtěte něco jiného ;).

Z toho plyne, že návody na to, jak upravovat fotografie v Gimpu, dostávají v poslední době, co se týče vedení v návštěvnosti na frak.

Pokud jste zvědaví na nechutně optimistický pohled na život, který je však zvláštní v tom, že nikdy nečeká nic dobrého (vážně se to nevylučuje - proč mi to nikdo nevěří?), pak se můžete mrknout na mé fejetony a úvahy.

Kdo dočetl až sem - tomu dávám za úkol držet mi palce. Už jen dva dny mi zbývají do konce rodičovské dovolené, a co pak bude s mým blogem, s mým psaním, s mým focením? Ono bůh ví, co bude s mými dětmi, natož s mými koníčky že?

PS: Pokud vám nejde komentovat, nepoužívejte to jako výmluvu a zkuste si promazat cookies a podobná uložená nastavení vašeho prohlížeče ;), případně na nějaký čas rovnou otevřete prohlížeč jiný.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Alisa Alisa | Web | 31. července 2011 v 23:46 | Reagovat

Hm... na tvoj blog zablúdim len občas a erotickú poviedku som ešte nečítala . Chystám sa do nej pustiť, akurát, že mám buď v dome nejakého krpca alebo mi za chrbtom oxiduje priateľ . :-D

Asi je trošku nevýhoda byť na hlavnej stránky to, že s tým prichádza inteligentov, čo sa chcú zviditeľniť .

2 KatyRZ KatyRZ | Web | 1. srpna 2011 v 0:05 | Reagovat

[1]: Tak přítele přizvi ;). Každopádně jsi do Domu rozkoše srdečně zvána :).

3 Šárka Šárka | Web | 1. srpna 2011 v 9:56 | Reagovat

Co bude po konci rodičovské? Nedostatek času.
Mně blog pomalu, ale jistě odchází do kytek. Není čas a ani nápady.
Specielně já bych návody hodně uvítala, ale dokud si se mnou někdo k tomu Gimpu nesedne a neukáže mi všechno tak, jako by to vysvětloval blbečkovi, pochybuju, že v tom někdy pokročím....

4 KatyRZ KatyRZ | Web | 1. srpna 2011 v 15:03 | Reagovat

[3]: No tak přijeď na návštěvu ;). Máš to kousek. Nesmíš si to tak brát. Já měla Gimp v počítači pět let, než jsem se s ním konečně spřátelila :p.

Pro mě to naštěstí díky tomu, že jsem začala na poloviční úvazek makat už loni v září, nebude takový šok, jaký to byl pro tebe, ale i tak mám strach :(.

5 Šárka Šárka | Web | 1. srpna 2011 v 20:59 | Reagovat

[4]: ´Pět let? Tak to mám ještě čtyři roky čas :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama