Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Dům rozkoše 9 - Dračí pomsta

6. srpna 2011 v 10:54 | KatyRZ |  Dům rozkoše
Bylo by mi líto tomuhle tématu týdne se vyhnout a tak jsem tentokrát v Domě rozkoše přitvrdila ještě o něco víc, aby nikdo nemohl říct, že je to "jen" erotika.

Je tu pokračování druhé povídky na přání. Nečekali jste, že by Šmak nechal Osamělou užívat si s Bardem, aniž by z toho vyvodil důsledky že ne?

Jste v Domě rozkoš poprvé a nevíte, kde začít?
První povídka je krátká, probouzející fantasii a přesto, že není explicitní je působivá.
Druhá povídka je o ženské touze, muže byste tu marně hledali.
Třetí a čtvrtá část jsou jednou povídkou a jedná se defacto o klasiku. Muž, žena, vášeň...
Pátá povídka je fantastická, neobvyklá a má nejoblíbenější. Jak dopadne princovo setkání s Rusalkou?
Šestá a sedmá část je první povídkou na přání. Slyšeli jste někdy o mikrofilii a makrofilii? Ne? Tak se seznamte.
Druhé přání znělo sex s neznámým kýmsi a jeho naplnění najdete v osmé části.


Další vaše erotická přání, můžete přidávat sem a nemusíte se bát popustit uzdu fantasii.

Všechny varuji, že se nejedná o žádné lehce erotické vyprávění a speciálně muže varuji - NEČÍST NA VEŘEJNOSTI ;).

Předchozí část zde
První část série zde

No a dnes se připravte na více účastníků, násilí i něhu...


Netušil jsem, že bylo mým snem stát se šmírákem, ale když už jsem byl neviditelný, proč toho nevyužít. Mohl jsem ostatním vlézt až do postele a oni si mě vůbec nevšimli. Občas jsem mohl dokonce přiložit ruku k dílu, tak moc byli vzájemným osaháváním a pronikáním zaujatí. Klekl jsem si k jednomu z párů a pohladil jeden z pevných melounů ňader, sjel rukou níž, pohladil ženino pohlaví a pak zastrčil prst do její pochvy společně s naběhlým pyjem jejího partnera. Bylo zvláštní vnímat hladkost cizího pulzujícího a pronikajícího vzrušení. Pak jsem si uvědomil, že už mě to přestává bavit. Chtěl jsem vlastní společnici.

Všiml jsem si dívky, která se právě chystala odejít od baru. Blondýnka ve sportovním oblečení, bez makeupu a s velkýma laníma očima se sem vůbec nehodila. Věděl jsem, že ji sem přivedl ten ramenatý grazlík, který nenechal nikoho na pochybách, že je dívka jeho majetkem. Usmál jsem se s vědomím, že co jeho oči neuvidí, to jeho pěst nezasáhne.

Vydal jsem se za ní, vklouzl do jejího pokoje a usadil se pohodlně do křesla. Zjevně ji trápilo osamění, protože se vysvlékla a začal se o své uspokojení starat sama. Vydržel jsem její krásně pevné tělo pozorovat jen chvíli. Vystrkovala na mě půlky i pohlaví a mně by při tom odrovnal pohled už na její vypracovaná stehna. Neměla svaly, jako hajzlík, který ji přivedl a který na svém svalstvu zjevně tvrdě pracoval. Ona si své tělo získala prací a přirozeným pohybem. Měla úžasnou postavu.

Přidal jsem se k ní. Nejdřív jsem okusil jen hebkost její kůže, potom jsem ji ochutnal a její modré oči ztmavly vzrušením. Třásla se pod mými doteky, jako osika a já pojal podezření, že jsem první, kdo se jí takhle dotýká. Měl jsem pravdu. Byla panna, ale netrvalo dlouho a já už se v ní pohyboval v horečném rytmu, zatímco se kolem mě pevně svírala. I já se chvěl, když přišlo uvolnění a vyčerpaně jsem se svalil vedle ní.

Za dveřmi se ozval hluk a já se instinktivně přetočil na zem, neuvědomujíc si, že jsem neviditelný. Hromotluk patřící k mojí osamělé blondýnce vrazil do dveří ověšený třemi překrásnými dívkami. Zrzka na mě upřela pohled svých zelených omračujících očí, jako by mě viděla.

"Co tady ksakru děláš, Šmaku?" rozkřikla se na příchozího má dívka, zatímco přes sebe rychle přetahovala deku. Šmaku? Musel jsem uznat, že přezdívka docela sedí, byl jednou tak velký než já a to do všech stran a přesto, že nebyl vysloveně ošklivý, z linie jeho čelisti čišela krutost. Tak tedy, Šmakovi z tváře zmizel úsměv. Jeho obličej se proměnil v masku nebezpečného vzteku.

"Ty děvko zasraná, tys tu měla chlapa!" přešel zjevně nechtěně vyslovenou urážku bez povšimnutí, zatímco se mu roztahovalo chřípí, jak nasával vůni naší společné vášně. Jedna z jeho společnic se k němu úlisně přitiskla, jazykem obkroužila jeho odhalenou bradavku a mezi svými stehny tiskla jedno jeho. Obdivoval jsem její odvahu, s jakou se nenápadně postavila mé osamělé dámě na pomoc.

Šmak slastně přivřel víčka a pak se mu oči rozpálily chtivým plamenem. "Moje sestřička už je velká holka?" s krutým úsměvem pohlédl do postele a jeho sestra k sobě přitiskla deku ještě pevněji. "Dobrá, když si chceš hrát na velkou tak budeš. Se mnou! A buď si jistá, že za to, že jsi dala své panenství jinému, zaplatíš." Udělal dva kroky k posteli a prudce ze své sestry stáhl přikrývku. Jedna z jeho společnic si klekla na postel a otřela se tváří o dívčin krk. Má Osamělá ji však nevnímala a třeštila vyděšené oči na svého bratra. Já měl také vytřeštěné oči, ale upíral jsem je na ženu, která se otírala o dívčinu hruď a prsa jako kočka. I zrzka si vlezla do postele a teď dlouhými tahy jazyka omývala dívčinu kůži na nohou. Rychle postupovala nahoru, až se dopracovala k vnitřní straně stehen. To už k ní pohled sklonila i Osamělá. Dech se jí zrychlil vzrušením i strachem a bylo vidět, že si neví rady.

Třetí, nejoblejší z žen, padla na kolena před Šmakem. Prsy se otírala o jeho chlupy porostlé nohy a tváří se třela o jeho klín. I ona se pustila do olizování a Šmak na chvíli na svou sestru zapomněl. Slastně vzdychal pod mučivými doteky vlhkého jazyka.

Roztouženě jsem polkl, ale nedovážil jsem se ani hnout. Osamělé unikl vzdech, když jí žena z kundičky slízávala mé sémě. Šmak zpozorněl a odtlačil ženinu hlavu ze svého trčícího penisu. Sáhl po sestře a za nohu ji stáhl z postele.

"Au," uniklo dívce, když spadla na zem.

"Vstávej," zahřímal Šmak děsivě a ona se okamžitě vymrštila, jako loutka. Natáhl k ní ruku a prsty surově stiskl jedno z jejích ňader. Naklonil se k ní a zakousl se jí do ramene. Zatímco jednou rukou zajížděl mezi její nohy, prsty druhé sevřel bradavku. Tiskl jí, až dívka vzlykla a dál ji surově tahal, zatímco jeho prsty mizely v její ještě nedávno panenské kundičce.

Ani jsem nevěděl jak, ale ocitl jsem se na nohou a rozhlížel se po něčem těžkém. Nemohl jsem dívčino utrpení vydržet. Šmak ji uhodil do tváře a ona se svalila do postele. Přitáhl si ji zády k sobě, skláněl se nad ní, bolestivě tiskl její ňadra a chystal se do ní vniknout. To už jsem ale vzdal hledání vhodného předmětu a prostě ho nakopl. Byl jsem k němu ve špatném úhlu, takže jsem ho zasáhl do boku. Nečekal jsem velkou účinnost vzhledem k tomu, že jsem byl bos a poloviční Šmakovy váhy. Noha mi však po jeho boku sjela a zasáhla jeho vzrušením napuchlý pyj. Skončil skučící na podlaze.

Dvě z žen se k němu vrhly, zatímco já si klekl na postel, přitiskl k sobě svou dívku a jemnými doteky ji uklidňoval. Zrzka, která zůstala s Osamělou v posteli, se mě dotkla a já najednou zase viděl své ruce, své tělo. Kouzlo bylo pryč a já se stal viditelným. Obrátily se na mě lanní oči a Osamělá se ke mně přitulila.

S obavou jsem pozoroval Šmaka a chystal se z místnosti uprchnout, když jsem si uvědomil, že se mu dostává zaslouženého a mně ne zcela pochopitelného trestu. Dvě ženská těla se k němu naléhavě tiskla, jedno z nich, to oblé, napíchnuté na jeho zmučeném nástroji. V mužově tváři byl děs a bolest, jako by se dostal do spárů skřetů. Nabyl jsem dojmu, že se mu před očima míhá úplně jiný obraz, než jaký vidím já a nebyl jsem si jist, jestli chci vědět, o co se jedná.

Zrzka už se zase chovala spíš jako kočka, než jako člověk a otírala se o nás ňadry, lízala nás, líbala, spojovala naše bradavky svými ústy a já si trochu překvapeně a trochu zahanbeně uvědomil, že si nic nepřeju víc, než se znovu ponořit do dívčiny úzké a pevné štěrbiny. Jakoby pro mě v ten okamžik její bratr přestal existovat.

Sklonil jsem se k ní a jemně přejel po jejích ústech s obavou, že mě po prožitém strachu odmítne. Místo toho se na mě vrhla s nečekanou vášní. Jemně skousla můj ret, sála ho, popotahovala, olizovala. Svá ňadra lehce uhnízdila na mé hrudi a dopřála tak zrzce dost prostoru k jejím vlhkým hrátkám s našimi bradavkami, při tom mě jednou rukou hladila po zádech, zatímco tou druhou hladila zrzčino stehno. Byl jsem přemožený vjemy. Slast mi probíhala po kůži, jako hřejivý vánek.

Dívka opustila mé rty. Zcela nečekaně vzala do pusy můj úd a s očima zastřenýma vášní mě pozorovala. Její pohyby byly nejdřív nesmělé. Bylo zřejmé, že to dělá poprvé, ale dělala to zatraceně dobře. Mé vzdechy jí zřejmě dodaly sebevědomí, protože její dráždivě jemné, nesmělé pohyby se záhy proměnily v nezvladatelnou jízdu plnou sání, olizování a rychlého přirážení.

Vytrhl jsem se jí a povalil ji na záda. Tváří jsem od sebe odstrčil její stehna a zmáčel jí pohlaví vášnivým polibkem. Bylo to tak rychlé, že jen zalapala po dechu a pak už jsem svůj touhou bolestně tepající penis zabořil dovnitř. Tentokrát vůbec nepřicházelo v úvahu, že bych se ovládal, ale podle krátkých nehtů, zarývajících se mi do zad, jsem odhadoval, že to mé malé blondýnce nevadí.

Několik prudkých přírazů a já se topil v blaženosti. Chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomil, že její tělo drtím celou svoji vahou, jak pode mnou poklesly paže. Svalil jsem se vedle ní a přitáhl si ji do náruče. Překvapeně jsem si uvědomil, že jsme v pokoji sami.


Následující část zde
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Polgara Polgara | Web | 6. srpna 2011 v 12:03 | Reagovat

Dokonalá povídka, napsala si to zajímavě a chytlavě. Jen mám tak trochu problém s tím, že když napíši komentář, budu považována za úchyla, ale na tomhle není nic úchyleného a má to grády :-)

2 KatyRZ KatyRZ | Web | 6. srpna 2011 v 22:06 | Reagovat

[1]: Díky.

3 Pařánek Pařánek | Web | 18. srpna 2011 v 6:42 | Reagovat

Přiznávám, že i já se komentářům vyhýbám z téhož důvodu, nicméně povídky jsou velmi vydařené - a to nezávisle na tom, zda je komentuji nebo ne. Zkrátka kdo umí... ;-)

4 KatyRZ KatyRZ | Web | 18. srpna 2011 v 18:37 | Reagovat

[3]: Tak si dejte pozor, aby autorka nedostatkem motivace nepřestala psát ;).

5 Elfka Elfka | 1. září 2011 v 17:23 | Reagovat

Napiš dalsí...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama