Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Dům rozkoše 11 - Odprošení

9. října 2011 v 22:56 | KatyRZ |  Dům rozkoše
Ano já vím, že jsem tvrdila, že je Dům rozkoše definitivně přesunut na portál Doma.cz, ovšem mám tu jeden restík. Zdá se mi nefér, aby přání, které tu už dlouho čeká na splnění, muselo čekat ještě déle, než se k němu na Doma.cz dopracují. Takže na pár dní tu povídku nechám viset a pak tajemně zmizí ;).

Další vaše erotická přání, můžete přidávat sem a nemusíte svou fantasii omezovat jen na věci pozemské, jinak řečeno - nemusíte se držet při (Z)zemi a dokonce ani při Nezemi ;).

Všechny varuji, že se nejedná o žádné lehce erotické vyprávění a speciálně muže varuji - NEČÍST NA VEŘEJNOSTI ;).

Předchozí díl série zde

Takže Dům rozkoše s jedenáctým dílem, tentokrát o provinilém vojáčkovi a stydlivé lolitce...
Co jsem to udělal? Ochable jsem se opíral o pult a cítil dívčiny paže, objímající mé tělo. Ona mě objímá? Měla by mě nenávidět. Odtáhl jsem se od ní, zapnul si kalhoty a rozhlédl se. Kde to vlastně jsem?

"Máš tu nějaký pokoj?" zeptal jsem se jí. V odpověď mi jenom přikývla s hlavou stydlivě skloněnou a dlaněmi přes ňadra. Natáhla se pro kalhotky a sukni a začala se do nich roztřeseně soukat. Když se rozhlížela po poničené halence, nevydržel jsem to. Shrábl jsem ty dva kousky oděvu, které ještě zbývaly a vložil jí je do rukou. S podprsenkou se netrápila, ale rychle přes sebe přehodila halenku a důsledně se mi vyhýbala pohledem. Zvedl jsem si ji do náruče. Byla drobná a lehká.

"Kam?" zeptal jsem se a ona mě pokynutím nasměrovala do chodby. Nakonec jsem vstoupil do decentního pokoje, ze kterého dýchala dívčí jemnost. Posadil jsem ji na postel a ona zůstala bez hnutí, jako hromádka neštěstí.

Tyčil jsem se nad ní a přemýšlel, jak bych jí ty předchozí okamžiky mohl vynahradit. Jak bych jí mohl dokázat, že se nemá za co stydět.

I teď s mojí šťávou zasychající na stehnech vypadala tak nevinně, že mě to provokovalo. Nebýt jejích ňader, vykukujících z pod rozepnuté halenky, nevěřil bych, že je to dospělá žena. Něco mě napadlo.

Stáhl jsem ze sebe sako i košili. Dívka mi nevěnovala pozornost až do okamžiku, kdy uslyšela rozepínání poklopce. Trhla sebou a poplašeně se na mě podívala. Během chvíle jsem před ní stál nahý. Poklekl jsem před ní a posadil se na paty.

Dotkl jsem se prsty jejích kotníků. Proužky na podkolenkách mě zaujaly natolik, že jsem zkoušel jeden po druhém pohladit, zastavil jsem až pod drobným kolenem. Proužek po proužku jsem látku shrnoval, až jsem doputoval ke kotníkům. Uvolnil jsem pásek černých sandálek. Vyzul jsem ji a přemýšlel, zda vůbec může mít dospělá žena tak drobné nožky. Stáhl jsem ponožky a fascinovaně pozoroval hladkou kůži nohou, jako bych právě odhalil cenný poklad.

Jemně jsem jednu nožku sevřel v dlaních, sklonil se a zvedl si ji ke tváři. Otřel jsem se o ní. Byla tak hebká. Palci jsem přitom citlivě masíroval její chodidlo. Otřel jsem se o tu hebkost rty, přejel po ní jazykem. Líbal jsem jeden drobný prstík za druhým a překvapeně si uvědomil probouzející se mužství v klíně. Jeden za druhým jsem bral prsty do úst, olizoval je a sál. Ještě chvíli jsem pokračoval v masáži a pak si nožku položil do klína, abych dal dívce najevo, že se jí vydávám na milost. Nožka se ani nehnula, jen příjemně hřála.

Druhé chodidlo jsem si nejdřív opřel o hruď a hladil jsem kotník a lýtko, pozorujíce při tom lolitčino slastné přivírání očí. Nakonec jsem i druhou nožku sevřel v dlaních. Zuby jsem ji jemně okousal a pak už se má ústa věnovala jejím prstům. Jeden po druhém jsem líbal a sál, abych se je nakonec pokusil ocumlat všechny najednou. I druhá nožka nakonec skončila v mém klíně vedle ztopořeného penisu. Zvedl jsem k dívce oči, abych zjistil, jestli mi alespoň trochu odpustila.

Její fascinovaný pohled patřil mému mužství.

"Udělej se," řekla podivně zastřeným hlasem. Nevím, jestli to byl rozkaz nebo prosba, ale vzrušila mě dost na to, abych jí chtěl vyhovět. Oběma rukama jsem se natáhla k jejím kolenům a sjížděl po nich pomalu dolů, když jsem se dostal až k prstům u nohou, cítil jsem dotek vlastního naběhlého mužství.Velká dlaň poslušně obemkla penis a já přemýšlela, o co se tady celou dobu snaží. Chlap velký jako hora, mi klečel u nohou vzrušený a bezbranný, upírající ke mně provinilý a touhou zastřený pohled. Najednou ze mě pocit studu spadl.

Nechala jsem nohy v jeho klíně a jen trochu posunula zadeček dopředu. Sukýnka se mi vyhrnula a jemu se naskytl pohled na mé promáčené kalhotky. Rukama jsem zachytila kraje košile, jako bych se chtěla zapnout, namísto toho jsem ale posouvala látkou po svých ňadrech, až mi ztuhly bradavky.

Sjela jsem rukama mezi stehna. Ukazováčkem jsem zachytila za okraj a posunula látku tak, aby měl můj vojáček nerušený výhled na mé hlaďounké pohlaví. Hladila jsem si poštěváček, zajížděla prstem do kundičky, a při tom jsem nedokázala odtrhnout pohled od stále rychleji se pohybující dlaně. Prsty u nohou jsem mu zabořila do stehen, abych mu připomněla jejich přítomnost. Zajela jsem jednou nohou mezi jeho semknuté a donutila ho tak, odtáhnout je trochu od sebe. S prstem stále lehounce laskajícím mou sladkobolnou touhu, jsem nechala nohu zajet pod jeho kulky. Zahýbala jsem prsty a cítila jeho drsné chloupky.

Jeho prsty náhle obemkly můj kotník. Vymrštil se z pat tak, že zůstal vzpřímeně klečet naproti mně. Mé chodidlo si tiskl ke stehnu a jeho ruka naléhavě kmitala. Pousmála jsem se a zajela mezi jeho stehna druhou nohou. Otřásl se a mé nožky zkrápěl jeho výstřik.

Chvíli tiše oddechoval, ale pak se ke mně přiblížil a políbil mě.

"Lehni si," šeptl. Natáhla jsem se na postel a pozorovala, jak se snaží na ztuhlých nohou postavit. Posadil se vedle mě a stáhl mi kalhotky, pak mi pokrčil a roztáhl nohy a uvelebil se mezi nimi s hlavou v mém klíně.

Na nic nečekal. Jeho ústa horce políbila můj poštěváček, hrála si s ním, jako s jazykem při francouzském polibku. Zasténala jsem nečekanou rozkoší. Olízal hladkou kůži mého pohlaví, a pak teprve jazykem zamířil mezi pysky. Lízal mě dlouhými pomalými tahy. Začínal u kundičky a každý pohyb zakončil polibkem na poštěváček. Ještě nikdy se vrchol neblížil tak rychle, ještě nikdy jsem se necítila tak mimo sebe. Když nesnesitelně pomalu kroužil jazykem po mé narostlé touze, zvedala jsem zadeček a snažila se vnutit se mu do úst. Odměnil mě tak přeněžným polibkem, že jsem hlasitě zaprotestovala a prsty zatnula do pokrývek.

"Prosím," žadonila jsem mezi vzdechy toho večera už podruhé, ale tentokrát beze studu. Jeho jazyk přejel po mé touze, drsně a naléhavě. Vzlykla jsem. Velké dlaně obemkly můj zadeček a držely tak můj poštěváček v jeho ústech. Jazyk na mě tvrdě dorážel, rychle a vlhce. Jeho ústa mě hřála a já se svíjela na okraji vyvrcholení a doufala, že ta slast nikdy neskončí. S každým dalším dotekem bobtnala má rozkoš a zaplňovala mi vědomí. A pak přišel ten poslední dotek jazyka. Vyvrcholení uvolnilo slast z vědomí, do celého těla a mé svaly se otřásly křečí.


 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 dům dům | E-mail | Web | 5. ledna 2013 v 9:29 | Reagovat

very nice gert artical

2 David David | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 22:52 | Reagovat

Hezky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama