Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Andělské vločky - erotická povídka

23. prosince 2011 v 20:40 | KatyRZ |  Literární pokusy

Slibovaný dárek pro všechny "dospělé" blogery ;).


Stála jsem u okna a dlaně si hřála o hrnek naplněný horkým kakaem. Místnost byla provoněná mandarinkou, ale její vůni brzy přebije purpura. Nevím, proč to sama sobě dělám, když vím, že se budu cítit ještě hůř. Na co večerní koupel, slavnostní oblečení a makeup?

Jediné světlo do mojí maličké kuchyně přinášely pouliční lampy. Pozorovala jsem zářící okna sousedů tu ozdobená kýčovitým andělíčkem, tu jen zářivými žárovičkami a přemýšlela jsem, co asi lidé za těmi okny právě dělají. Sedí u štědrovečerní večeře? Cinká už u nich Ježíškův zvonek, zvoucí je k rozdávání dárků? Bylo mi smutno. Zase sama.

Zahleděla jsem se na krásu obřích vloček snášející se na ztichlou ulici. Jejich dojemné křehkosti se nic nevyrovná, myslela jsem si a mrkáním zaháněla slzy. Vločky hnané nenadálým poryvem větru se shlukly před mým oknem. Najednou jsem měla pocit, že jejich hejno vytváří tvar. Zvědavě jsem naklonila hlavu. Vločky se dál hnaly jedna k druhé, až jsem měla pocit, že vidím obrys postavy. Nakonec na mě oknem nakukoval bělostí se třpytící anděl s obrovskými křídly. A pak byl náhle pryč. Stála jsem jako opařená, než jsem si uvědomila, že se mi to všechno jenom zdálo. Jenže to zvláštní povznesené dojetí už mi zůstalo.

Ozvalo se tak tiché a nesmělé zaklepání na dveře, že jsem si nebyla jistá, jestli se mi to jen nezdá. Kdo by mě tak mohl o Vánocích navštívit? Otevřela jsem a viděla jen vzdalující se mužská záda. Muž se překvapeně otočil. Byl to můj nový soused Ondřej. Jeho rozpačitý úsměv z něj udělal provinilého kluka. Byl v ten okamžik k sežrání.

"Dobrý den?" pozdravila jsem ho a zvednutím hlasu naznačila otázku.

Povzdechl si, ale pak se zatvářil odevzdaně a jeho úsměv se rozzářil. "Jsem doma sám. Vlastně jsem myslel, že tu ani nejste. Je tu takové ticho."

"Pojď dál," přešla jsem k tykání a otevřela dveře dokořán. Nevím, co to do mě vjelo. Kdykoli jindy bych jen nesměle klopila řasy. To ten anděl, myslela jsem si.

Vešel dovnitř, a když jsem zavřela dveře a otočila se k němu, díval se na mě strašně zvláštně. Chvíli jsem jeho pohled opětovala a uvědomila si, že cítím téměř hmatatelné napětí.

Jediný krok ho ke mně přiblížil, sklonil se ke mně a přejel rty lehce po mých. Chutnal po whiskey a voněl tak, že se mi okamžitě vybavili všichni ti krasavci z vánočních reklam na mužné vůně. Ještě jsem přemýšlela, jestli si slastně povzdechnout či se ovládnout a jeho rty už se k mým vrátily. Mé ruce se, nevím jak, ocitly v jeho vlasech. Spolu s jeho pažemi mě objalo nádherné teplo. Polibek se prohluboval a mým tělem začínalo proudit i vnitřní teplo vycházejíc odkudsi z podbřišku.

Odtrhli jsme se od sebe až v okamžiku, kdy nám začínal docházet dech. Na roztřesených nohou jsem ho vedla do obýváku, kde jsem měla rozsvícený jen stromek. Přitáhl mě k sobě zpět s překvapivou naléhavostí. Tiskl mě k sobě, dlaně na mém zadečku, takže jsem neměla pochyb o jeho touze.

Moje prsty už neobratně tahaly z kalhot košili. Jakmile se jim to podařilo, zajely pod ní. Jen chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomila, že tenhle dotek, je zoufale málo. Toužila jsem cítit jeho kůži na své. Bojovala jsem s jeho knoflíčky, a jakmile jsem bitvu vyhrála, už mi přetahoval přes hlavu tričko. Chtěla jsem se k němu přitisknout, ale nenechal mě. Pozoroval má ňadra ukrytá v podprsence zářícíma očima. Pak je objal dlaněmi a já slastně vzdychla. Chvíli je hřál a palci přejížděl po hladké pleti v místech, kde končilo prádlo, nakonec se k nim ale sklonil a vytvořil na nich ústy vlhkou cestičku. Zakláněla jsem hlavu, slastně mhouřila oči a přála si, aby mezi námi ten kousek látky nebyl.

Jakoby mi četl myšlenky, jeho prsty už bojovaly se zapínáním na mých zádech. Slastí pro mě bylo, už když podprsenka z mých ňader sklouzla, a když jsem na nich pak ucítila jeho drsné dlaně, uniklo mi zasténání.

Přitiskl mě k sobě a já zjistila, že mám jeho bradavky nadosah. Obkroužila jsem je jazykem, líbala je a sála, a mezi tím jsem nechala ruku putovat k poklopci, abych ho potěžkala v dlani. Černovlasá hlava mi se zaúpěním dopadla na rameno. Dýchal zprudka.

Brzy jsem ucítila rty a jazyk mazlící se s mou kůží, mířící k citlivým místům na šíji. Snažila jsem se při tom rozepnout mu kalhoty, ale nemohla jsem se soustředit. Ňadra se dotýkala jeho chloupky porostlé hrudi a jeho velké dlaně už byly zpět na mých půlkách. Mé neobratné ruce uvízly mezi námi. Na mém těle vznikaly další a další vlhké cestičky, a teprve když byl spokojený s mým zrychleným dechem, odstoupil ode mě a kalhoty si sundal sám. Následoval jsem jeho příkladu a najednou jsme tam stáli oba nazí.

Veškerá má obvyklá stydlivost byla ta tam a já už klečela před ním a vtahovala jsem jeho touhu do svých úst. Roztřesený nádech, který se mi ozval nad hlavou, mě potěšil a dodal mi odvahy. Pevně jsem ho obemkla a nechala ho vklouznout až k mandlím. Zaúpěl. Několikrát jsem pohyb opakovala a pak jsem ho hladila jazykem.

S tichým výkřikem, mě od sebe lehce odstrčil. Zatlačil na mě, a tak mi nezbylo, než se natáhnout na pohovku. Naklonil se nad mé tělo a jeho ústa se vydala na vlhkou pouť od jednoho ňadra k druhému a pak níž k mému klínu. Nejprve jsem ucítila jen jeho horký dech, dráždivě se vznášející nad kůží. Bolestně jemné pohlazení jazyka na mém poštěváčku, pak vyvolalo bouři pocitů. Líbal a olizoval mě tak dlouho, až se mé hlasité sténání ozývalo pokojem, jako erotická hudba.

"Pojď ke mně," požádala jsem ho z posledních sil zastřeným hlasem. Chtěla jsem ho cítit uvnitř sebe a vrchol se blížil nebezpečně rychle.

Vnikl do mě, naplnil mě a já ho pevně obemkla. Slast se propalovala mým tělem a přinášela barevné obrazce na má pevně semknutá víčka, zatímco jeho něžné polibky zkrápěly mou tvář. Dlaně jsem mu tiskla na záda v nevědomé blaženosti předcházející tomu naprostému uvolnění. Když ten okamžik přišel, sevřela jsem se kolem něj, zatínala mu nehty do zad a jen vzdáleně vnímala jeho zrychlující se pohyby. Trvalo mu jen chvíli, než mě se svým vyvrcholením následoval.Stála jsem u okna a dlaně si hřála o hrnek naplněný horkým kakaem. Místnost byla provoněná mandarinkou a purpurou. Vyhlížela jsem z okna a přemýšlela, jestli ještě někdy uvidím anděla. Dlužila jsem mu poděkování.

Ráno, které přišlo před rokem po Štědrém dnu, bylo velmi podivné a rozhodně dost nepříjemné. Já i Ondřej jsme si připadali, jako bychom podlehli nějakému kouzlu. Dva takhle stydliví lidé - nemohlo to být jinak. Rozešli jsme se s obrovskými rozpaky a pocitem, že jeden druhému už nikdy nebudeme moci pohlédnout do očí. Potkávali jsme se na chodbě a tváře nám vždy sálaly červení. Pak mě jednoho dne Ondřej zastavil. "Takhle to dál nejde," řekl, a tak jsme k sobě začali hledat cestičku.

Z úvah mě vytrhlo tiché zavrnění z postýlky. Náš maličký se probudil. Adámek, náš tříměsíční poklad, počatý na Štědrý večer. Otočila jsem se k němu, ale Ondra už ho bral do náručí. Anděl odvedl dobrou práci. Přivedl k sobě tři spřízněné duše a udělal je šťastnými, ačkoli jeho způsoby byly dosti neomalené.

Snad se dáreček líbil.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 punerank punerank | E-mail | Web | 23. prosince 2011 v 20:57 | Reagovat

Oceňuju, že nevyvrcholili najednou... konečně normální popis ze života a ne jako ze všech knížek:)
Někdy dělá překvapení s člověkem divy:)))
Takové milé, vánoční lovestory:)
Díky za uloupený dáreček on ten salát chvíli může počkat...

2 KatyRZ KatyRZ | Web | 23. prosince 2011 v 21:03 | Reagovat

[1]: :) Není zač.

3 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 23. prosince 2011 v 21:31 | Reagovat

Ech... Co říct? Snad jen: kdo umí, umí :)
(Přeju krásné Vánoce a díky za počteníčko)

4 GH GH | 2. ledna 2012 v 12:15 | Reagovat

punerank: ale občas se to povede :)

Katy: jojo, pěkný a docela jímavý, řekl bych.

5 KatyRZ KatyRZ | Web | 2. ledna 2012 v 16:49 | Reagovat

díky :)

6 Daletth Daletth | E-mail | Web | 9. ledna 2012 v 14:03 | Reagovat

Mně se to líbilo... :) Zpočátku bylo takové romantické :) Nicméně já bych ten začátek krapítek protáhla - když k ní přijde, tak aby se nad ní hned nevrhl..., ale to čistě z toho důvodu, aby se člověk mohl těšit víc na to, co přijde potom :-D

7 KatyRZ KatyRZ | Web | 9. ledna 2012 v 18:56 | Reagovat

[6]: Většina lidí, kteří přijdou kvůli čtení erotické povídky, první odstavce rovnou přeskakují ;).

8 Daletth Daletth | E-mail | Web | 9. ledna 2012 v 22:33 | Reagovat

[7]: Já to věděla vždycky, že jsem divná... :-D

9 Burizon Burizon | 5. srpna 2016 v 10:32 | Reagovat

Najděte zaměstnání v luxusním erotickém klubu

http://www.neonclub.cz/cs/prace-v-erotice/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama