Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Dům rozkoše 12 - Láska

17. ledna 2012 v 18:47 | KatyRZ |  Dům rozkoše

18+

Tak jsem trochu ztratila trpělivost. Na portále Doma.cz publikovali poslední povídku někdy v listopadu, takže vám Dům rozkoše vracím zpět a chovejte se slušně děti ;). Všechny předešlé povídky jsou zpět v rubrice Dům rozkoše ;).

Varuji, že se nejedná o žádné lehce erotické vyprávění a speciálně muže varuji - NEČÍST NA VEŘEJNOSTI ;).

Dvanáctá erotická povídka z Domu rozkoše o submisce a milujícím pánovi...


"Šarloto, pokud vejdeme dovnitř, stanu se tvým pánem. Jsi si jistá, že to chceš udělat?" Zeptal se mě Erik a já se rozechvěle usmála. Ale jistě, že to chci. Nebude to poprvé, jen jsem se ještě nikdy nestala jeho služebnicí, jeho otrokyní mimo soukromí domova. Dlouho jsme o návštěvě Domu rozkoše rozmlouvali a nakonec jsme se shodli na tom, že více svých erotických snů ve svém maličkém bytě nenaplníme.

"Jistě, můj pane."

Přitulila jsem se k Erikovi a užívala si jeho hřejivé objetí, které mi dodávalo odvahu. Přitiskl mě k sobě a něžně mě políbil. Jeho pronikavě modré oči se usmívaly. Pak zatlačil do těžkých dveří.

Vešli jsme do vstupní haly, kde za pultem stála příjemná mladá dívka. Erik se ke mně otočil. "Sundej si kalhotky a podprsenku," přikázal. Rychle jsem mrkla na dívku a zjistila jsem, že mě zvědavě pozoruje. Nervózně jsem vrátila pohled k Erikovi, jeho zvednuté obočí mi říkalo, že už hraje svoji hru a každé zaváhání může být bolestivé.

Strčila jsem ruce na záda pod tričko a rozepnula si podprsenku. Za chviličku už jsem ji tahala rukávem. Erik natáhl ruku a já mu ji podala. Dívka nás stále zaujatě pozorovala. Nadzvedla jsem si minisukni a stáhla si kalhotky. Na podpatcích jsem měla problém udržet rovnováhu, ale podařilo se mi to. Erik šel s mým spodním prádlem k dívce, chvilku si něco špitali a dívka při tom ukazovala na dveře na konci haly. Vzala si od něj mé spodní prádlo a přehodila ho přes pult.

Erik se ke mně vrátil. Chytil lem mého trika a přetáhl mi ho přes ňadra. Stála jsem tam před dívkou odhalená a s vlhnoucími stehny, když vzal mé bradavky mezi prsty a začal je surově kroutit. Nevydala jsem ani hlásku a poslušně jsem držela. Stáhl triko zpět a mé bradavky teď pod přilnavou látkou krásně trčely.

Vyrazil ke dveřím a já se držela krok za ním. Prošli jsme dveřmi a ocitli se zpět na ulici. Nervózně jsem se nadechla. Ulice ústila na malém náměstíčku, které bylo v sobotním odpoledni ztichlé, kromě několika stolů s lavicemi před restaurací, obsazených víkendovými štamgasty. Mé ztopořené bradavky vzbudili pozornost hned několika z nich. Erik se posadil ke stolu u kraje zády k ostatním i ke slunci, chtěla jsem se posadit na lavici proti němu, ale zarazil mě.

"Sedni si tady," poklepal dlaní na stůl. Stoupla jsem si tedy na lavici a posadila se na stůl, kolena tisknouc důsledně k sobě. Erik si objednal pití a pak pokračoval. "Roztáhni nohy." Chvíli jsem na něj upírala zděšený pohled, nemám přeci ani kalhotky. Tohle jsem si přála, opakovala jsem si v duchu a celá zvlhlá si dodávala odvahy. V tomhle městě mě nikdo nezná. Dala jsem kolena kousek od sebe. "Víc. Chci, aby všichni měli dobrý výhled." Zavřela jsem oči a celá ruda a zadýchaná jsem nohy roztáhla, jako ta nejposlednější kurva. Odněkud se ozvalo obdivné zapískání.

"Chtěl by si někdo sáhnout na kozy?" Ozval se Erik stále hledící do své sklenice a já ztuhla. "Nebojte se, tahle kurvička to má moc ráda." Ještě, že už jsem nemohla být červenější.

"Co za to?" ozval se někdo.

"Že si sebral odvahu jako první, budeš to mít zadara." Během okamžiku už se ke mně blížil jeden z chlapů. "Ale no tak, buď trochu ohleduplný kamaráde. Stoupni si přeci za ni, ať mají ostatní trochu výhled." Erik se ke mně natočil a triko mi zase vytáhl nad prsa. Nervózně jsem se ohlédla na muže za mnou, ale to už jeho drsná dlaň jemně tiskla mé prso. Chvíli si s ním hrál a dráždil mé bradavky. "Ještě někdo má zájem," ozval se znovu Erik.

"Sáhnul bych si raději na tu její pěknou prcinku," ozval se další hlas.

"Ale kamaráde, to už zadarmo nebude. Jestli si chceš sáhnout tam, to mi budeš muset zaplatit pití." Slyšela jsem další šoupaní nohou. "Pusť ho," pokynul chlápkovi, který pořád ještě tiskl moje kozičky. Na stůl dopadla padesátikoruna. Nebyla ani pro mě, já se tu nabízela, protože si to přál můj pán. Vydělávala jsem na jeho pití. V duchu jsem ponížením zaúpěla.

Další muž se postavil za mě. Ucítila jsem jeho prsty na stehně a instinktivně jsem srazila nohy k sobě. Vrhla jsem zoufalý pohled na Erika. Díval se na mě tak pronikavě, že jsem dostala strach a nohy zase roztáhla.

"To si ještě vyřídíme," špitl ke mně.

Cizincovy prsty už ale prozkoumávaly záhyby mého pohlaví. "Ta děvka je úplně mokrá." Zněl překvapeně a nezaváhal. Dva prsty už mi vrážel hluboko do pochvy. Pak mu Erik pokynul, aby odstoupil a já byla zase volná.

Můj Pán se jen usmál. "Chcete vidět, jak se udělá?" Po přitakání osazenstva si objednal jídlo. "Tak se předveď a ať je to hotové, než dojím. Jo a doufám, že víš jak na to, aby se to pánům líbilo."

Obrátila jsem k němu zoufalý pohled, ale on se jen vyzývavě usmíval. Prstem jsem zamířila ke svému poštěváčku a druhou ruku jsem využila k hlazení svého těla. Mělo se jim to líbit, takže jsem nejvíce pozornosti věnovala ňadrům. Byla jsem tak nervózní, že mi to nešlo. Všechny ty šklebící se tváře obrácené mým směrem… Pokaždé když jsem se podívala na Erikův talíř, byl o dost prázdnější. Nakonec jsem se odhodlala orgasmus předstírat a podle okolních tváří se mi to snad i povedlo. Jediným nedostatkem byla má tepající nenaplněná touha.

Erik dojedl, zaplatil a odvedl mě do jedné z postraních uliček. Tam mě vysadil na kamennou zídku a sklonil se mezi mé nohy. Jeho jazyk jsem na svém poštěváčku vůbec nečekala a z úst mi unikl slastný sten. Několik pomalých tahů jazykem a otřásala jsem se uvolněním. Svezla jsem se do Erikovi náruče a unaveně oddechovala.

Když jsem k němu zvedla pohled, díval se na mě přísně. "Nesplnila jsi můj rozkaz. Hrála jsi to." Teprve tehdy jsem si uvědomila, že jeho jazyk mě vlastně zkoušel. Pokud bych měla orgasmus za sebou, trvalo by mu přivést mě k vrcholu podstatně déle. Sklopila jsem odevzdaně hlavu.

"Zasloužíš trest."


 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 foramen foramen | 17. ledna 2012 v 19:58 | Reagovat

na tvoj blog som zablúdila náhodou- zaujal ma názov tejto poviedky. ale musím povedať,  že po prečítaní tohto kúsku som sa tu dôkladne poobzerala... k tejto poviedke- perfektný nápad! myslím, že keby si toto vydávala (ak to už náhodou nerobíš) ľudia (minimálne ľudia ako ja) by sa o to trhali. jeden z najlepších článkov aké som na blogoch čítala! len tak ďalej!

2 Verloren Verloren | Web | 17. ledna 2012 v 20:25 | Reagovat

Přemýšlela jsem, co - jako nově příchozí - napsat. Obsah mě neuchvátil, ale ne, není to napsané vůbec špatně, právě naopak.

3 KadetJaina KadetJaina | Web | 17. ledna 2012 v 21:05 | Reagovat

Juch, juch, další pras... ehm, chci říct erotická povídka na scéně 8-) A myslím, že zrovna tahle patří v celé sestavě zatím k nejlepším

4 KatyRZ KatyRZ | Web | 17. ledna 2012 v 21:30 | Reagovat

[2]: Tak o tomhle nevím, co si myslet :D.

[3]: :D

5 Verloren Verloren | Web | 17. ledna 2012 v 22:01 | Reagovat

[4]: No že erotické povídky asi nejsou můj šálek kávy, ale že píšeš dobře. :-D

6 KatyRZ KatyRZ | Web | 17. ledna 2012 v 22:11 | Reagovat

[5]: Aha, tak to jo :). Tak se mrkni na nějaké mé normální ;).

7 Lucie Lucie | 13. února 2012 v 16:53 | Reagovat

Hodně dobrý! Luxusní povídka, jen tak dále :-)

8 KatyRZ KatyRZ | Web | 13. února 2012 v 22:33 | Reagovat

[7]: díky

9 Reina-sun Reina-sun | Web | 28. srpna 2012 v 18:45 | Reagovat

Pokračovat!! :) Skvělé, jen v minulém díle jsi měla hrubku -pysky jsou s tvrdým y :D

10 KatyRZ KatyRZ | Web | 28. srpna 2012 v 18:56 | Reagovat

[9]: Předpokládám, že je jich v celé sérii mnohem víc :). Mám sice pokračování rozepsané, ale ne a ne se k němu dostat :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama