Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Listopad 2012

Dům rozkoše 13 - Zrádkyně

30. listopadu 2012 v 18:49 | KatyRZ |  Dům rozkoše

18+

Poslední erotické přání znělo: co nějaké sado-maso??

Téměř po roce pro vás mám další díl erotické série Dům rozkoše. Možná pro ten dlouhý půst jsem se rozepsala a příběh submisivní Šarloty a dominantního Erika se protáhl ještě na dvě pokračování (to poslední zase někdy příště).

Novinkou v sérii jsou vzájemné city hrdinů. Chvíli jsem přemýšlela proč tu vlastně jsou. Uvědomila jsem si, že je to tím jaké jsem měla to štěstí číst názory nebo příběhy týkající se sado maso praktik a partnerství. Spousta lidí si myslí, že takový vztah musí být nutně zvrácený, zatímco u jiných "úchylek" ten problém nemají... Nechápu to. Takže největší zvráceností ve vztahu mých hrdinů je to, že si Erik k sexu přizve další ženu.

První část jejich příběhu najdete zde Láska


A sem můžete psát svá erotická přání a inspirace na další povídku.


Varuji, že se nejedná o žádné lehce erotické vyprávění a speciálně muže varuji - NEČÍST NA VEŘEJNOSTI ;).

Odstíny literárního světa

29. listopadu 2012 v 18:22 | KatyRZ |  Psaní o psaní
Pár postřehů z posledních dní...

Nemůžu si pomoct, ale když všude kolem vidím ty zběsilé kritiky nového bestselleru Padesát odstínů šedi, musím se smát a rozhodně už se těším, až ho dostanu do ruky. Jsem si téměř jistá, že se mi bude líbit (stejně jako se mi líbilo Stmívání ;)).

A teď k důležitějším tématům... Daletth dočetla mou knihu Klíč. Následná výměna názorů mě inspirovala k několika scénám, které vyprávění obohatí. Daletth se po dočtení tvářila poměrně spokojeně, ačkoli jedna věc jí zjevně zklamala... Nerozbrečela jsem ji - asi už je to v mých příbězích standard, či co. Pokusím se to tedy trochu napravit :D. Každopádně Daletth za inspiraci moc děkuji!

Edith mi poslala "ocenění za účast v Pohádkách pro kulíšky" a já si ho samozřejmě musela pyšně připíchnout do menu (společně s odkazem na kulíškovský blog).

A možná někoho bude zajímat, že jsem napsala další část Domu rozkoše. Na řadě bylo vyprávění pána a jeho otrokyně - v nejbližší době ho přidám, tak si zatím můžete osvěžit předchozí díly (ne, že by to bez nich nešlo :)).

Přehrada Jablonec - foto

24. listopadu 2012 v 21:58 | KatyRZ |  Město
Pořád mám ještě někde v počítači docela hezké fotky z podzimního lesa - jen se k nim prokousat. Zatím alespoň jednu dnešní od přehrady. Dcerce brali v pondělí nosní mandle a dneska jsme mohli na první procházku, takže jsem byla docela ráda, že alespoň na chvíli vysvitlo sluníčko.

Přehrada je stále vypuštěná - budují se tu protipovodňové šachty.Vodopády Jedlová

13. listopadu 2012 v 19:06 | KatyRZ
Když jsem teď dopsala Klíč, mám najednou víc času... Tedy ve skutečnosti se mi v hlavě zase objevují nápady, co je v Klíči ještě potřeba doladit a já Daletth slíbila, že už jí žádnou další verzi posílat nebudu. Z toho plyne, že se musím zabavit jinak :D.

Vodopády Jedlová jsou kousek od Josefova Dolu v Jizerkách... Jen mě štve, že vždycky, když vyrazím fotit vodu, zaleze slunce.

Tohle ještě nejsou ony :), to je jen říčka...
Tohle taky...

Literární deníček 11 - Klíč hotov

12. listopadu 2012 v 22:39 | KatyRZ |  Psaní o psaní

Možná je načase alespoň trochu představit příběh...


Takže klišé bitva napsána, happyend na světě (což jasně ukazuje, že přes milostný čtyřúhelník není příběh o romantice, protože když píšu ústřední motiv romantický, většinou to moc dobře nedopadá - nevím proč :p). Navíc podotýkám, že jsem až do konce sama nebyla rozhodnutá, jak to vlastně dopadne a ten šťastný konec neměly mé postavy vůbec jistý. Kapitoly jsem zredukovala na 32 kousků...

Podzim v lese

12. listopadu 2012 v 21:21 | KatyRZ |  Příroda
Fotky z výletu k vodopádům Jedlová - vodopády budou příště ;), zatím jen les a řeka...
Zlatý les...