Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Dům rozkoše 13 - Zrádkyně

30. listopadu 2012 v 18:49 | KatyRZ |  Dům rozkoše

18+

Poslední erotické přání znělo: co nějaké sado-maso??

Téměř po roce pro vás mám další díl erotické série Dům rozkoše. Možná pro ten dlouhý půst jsem se rozepsala a příběh submisivní Šarloty a dominantního Erika se protáhl ještě na dvě pokračování (to poslední zase někdy příště).

Novinkou v sérii jsou vzájemné city hrdinů. Chvíli jsem přemýšlela proč tu vlastně jsou. Uvědomila jsem si, že je to tím jaké jsem měla to štěstí číst názory nebo příběhy týkající se sado maso praktik a partnerství. Spousta lidí si myslí, že takový vztah musí být nutně zvrácený, zatímco u jiných "úchylek" ten problém nemají... Nechápu to. Takže největší zvráceností ve vztahu mých hrdinů je to, že si Erik k sexu přizve další ženu.

První část jejich příběhu najdete zde Láska


A sem můžete psát svá erotická přání a inspirace na další povídku.


Varuji, že se nejedná o žádné lehce erotické vyprávění a speciálně muže varuji - NEČÍST NA VEŘEJNOSTI ;).Zrádkyně


Vedl jsem Šarlotu uličkou k malým starobylým dveřím se zdobeným kováním, jak mi poradila slečna za pultem Domu rozkoše. Za nimi mě překvapilo dlouhé temné schodiště. Sešli jsme ho a Šarlota za mnou nervózně oddechovala.
Na konci nás čekalo několikero dveří. Otevřel jsem ty nejzdobenější z nich. Vstoupili jsme do trůnního sálu. Šarlota, která zjevně čekala spíš mučírnu, si oddechla. Po pravé straně nás ze stínů pozorovaly zaujaté pohledy, z druhé strany jsem slyšel zvuk tekoucí vody, ale i tady všechno halila tma. Došli jsme před trůn.

Nemohl jsem odtrhnout pohled od královny, která seděla nad námi. Její nákladné šaty odhalovaly holou kůži na takových místech, že se fantazie rozjela na plné obrátky. Zůstal jsem před ní stát, ale Šarlotu jsem surově strhl na kolena.

"Koho jsi mi to přivedl, můj věrný?"

"Zrádkyni, má paní. Neuposlechla mých rozkazů."

Královna se zářivě usmála. "Výborně, výborně. Zasloužíš odměnu. Ale nejdřív potrestáme tu zrádkyni."

Ladným pohybem se královna postavila a vykročila k nám. Hladké havraní vlasy jí splývaly na záda a sem tam se mezi třpytivou látkou zaleskla bílá kůže.

"Svléknout," její hlas šlehl jako bič.

Šarlota jen nadzvedla obočí a nepřátelsky na ni pohlédla.

Tohle ji bude bolet.

Královna se znovu spokojeně usmála. "Svlíkneš si ji sám nebo mám zavolat někoho na pomoc?" Vedle nás už se stavěl jeden z natěšených strážných.

"Myslím, že tohle ještě zvládnu sám." Vyslal jsem jeho směrem výhružný pohled a tak se stáhnul.

"Svlékni se," do mého hlasu se vloudila nechtěná vlídnost. Tohle bylo Šarlotino poprvé před diváky a já s ní soucítil. Byla to chyba.

"Jsi blázen? Ani náhodou." Můj soucit ji uvedl v mylnou představu, že má na výběr.

Královna za mými zády se cinkavě rozesmála, ale mě zatrnulo. Nesplnění předchozího úkolu nemohlo být považováno za velký prohřešek, protože se snažila ho splnit. Otevřená vzpoura, navíc přede svědky?

Chytil jsem ji za vlasy a zvedl ji na nohy. "Jak se opovažuješ!" Rozhlédl jsem se kolem a pohled mi padl na strážného, který zůstal, co nejblíže, aby měl dobrý výhled. "Nůž," houkl jsem na něj a to už se mi mezi prsty zaleskla vojákova zbraň. Zajel jsem nožem do výstřihu, ostří proti látce a stále jsem držel hřívu jejích vlasů. Dával jsem si záležet, aby cítila kov na kůži. Jeden pohyb a látka se na ňadrech rozevřela. Nůž zajel ke krku a Šárka vyděšeně zapolykala. Její děs mi vzedmul kalhoty. Ostří se znovu zakouslo do látky a během chvilky už se cáry trička válely po zemi.

Při pohledu na titěrnou sukni jsem pocítil zklamání, na ní si svou touhu ničit nevybiji. Přitáhl jsem si Šarlotu k sobě a užíval si její zadeček v klíně. Položil jsem nůž na plocho na její břicho a velmi pomalu s ním zajížděl za pas sukně. Tiskl jsem ho ke kůži bez ohledu na hrozící nebezpečí. Konečně Šarlota zalapala po dechu a já věděl, že pocítila chlad kovu tam, kde jsem chtěl. Nůž zase vyjel ven a ostří zatlačilo proti sukni.

Šarlota zůstala stát zcela odhalená, choulila ramena a třásla se, zatímco bradavky jí ztvrdly zimou stejnou měrou jako strachem. Podal jsem nůž strážnému a odstrčil Šarlotu od sebe.

"Postav se rovně, nohy od sebe a ruce za hlavu! Je zřejmé, že si potřebuješ zopakovat základy, otrokyně!"

V místnosti před ní se začala rozžíhat světla. Svíčky uprostřed stolů ozařovaly lesknoucí se oči několika šlechticů a jejich společnic. Šarlota vzlykla, zavřela oči a udělala, co jsem jí přikázal. Ruce mě zasvrběly touhou, dotknout se jí. Byla tak krásná, když jí tváře plály hanbou a ramena se chvěla potlačovaným pláčem.

"Měli bychom si tu čubičku připravit," šeptla mi královna do ucha a pokynula mi na druhou stranu místnosti. I tady už vzplál oheň několika loučí a já pocítil vzrušení při pohledu na to množství příležitostí. Udělal jsem pár kroků tím směrem.

"Nádhera," vydechl jsem.

Královna mi podávala obojek. Byl krásný, což o to, zdobený drahokamy, ale já zavrtěl hlavou. To, co se mi na mé otrokyni nejvíc líbilo, byl fakt, že to všechno podstupovala dobrovolně… a to, že to podstupovala dobrovolně, v ní vyvolávalo ještě větší pocit hanby.

Chtěl jsem cítit vůni její kůže.

"Pojď sem!" stačilo změnit tón a Šarlota přesně věděla, že mluvím s ní. "Sundej mi košili."

Přešla ke mně, tělo oblíknuté pouze do bot na podpatku. Její oči se upíraly na mou hruď a já z ní cítil překvapení. Jak to, že jsem ji ještě neuhodil? Tak jednoduché to mít nebudeš, těšil jsem se v duchu. Její dlaně už přejížděly po mé odhalené hrudi, hladily mě a oči se tázavě obracely nahoru. Lehce jsem přikývl a její ústa se okamžitě hladově přisála k mé bradavce. Zaklonil jsem hlavu a nechal ji, ať dělá, co umí. Cítil jsem vlhkou stopu nejprve se táhnoucí k druhé bradavce, jazyk kroužící kolem ní a pak slastné sání. Nakonec se její ústa vydala dolů, poklekla přede mnou a začala mi rozepínat poklopec.

Pobaveně jsem pokynul královně a ta přistoupila k nám.

"Co si myslíš, ty čubko! Že můžeš na svého pána sahat takhle špinavá?" Devítiocasá kočka, vyrobená tak, aby příliš neublížila, zasvištěla vzduchem a přistála na Šarlotiných zádech. "Vstávej!"

Má otrokyně sebou škubla. Klidně jsem se otočil a vydal se za zvukem vody. Následován oběma ženami. Zvuk rozléhající se síní patřil přírodně vypadajícímu vodopádu.

"Umyj se," řekl jsem klidně a natáhl ruku k vodě, abych zkusil její teplotu. Čekal jsem ledovou, ale byla docela příjemná. Šarlota vyklouzla z bot a udělala, co jsem po ní chtěl.

Otočil jsem se ke královně a natáhl ruce k jejím zádům, abych jí pomohl vyklouznout z šatů. Mé ruce následovaly látku a užívaly si jemnost pokožky, dlaně sevřely její náhle odhalená ňadra. Otočila se ke mně… rty se setkaly.

Její prsty zajely pod mé kalhoty a pohladily mi půlky. Pak už mi kalhoty začala stahovat. Zpod vodní tříště se na nás upíraly žárlivostí rozšířené oči. Usmál jsem se s vědomím, že jsem právě vymyslel trest přiměřený Šarlotině provinění.

Když jsem byl nahý, stoupl jsem si ke své otrokyni a voda na mě cákala v příjemném osvěžení.

"Dělej!"

Šarlota padla na kolena a bez váhání vzala můj úd do svých úst. Její horkost příjemně kontrastovala s chladem vody. Udělal jsem půl krok dopředu, takže měla hlavu pod proudem. Topila se. Cítil jsem, jak na mém údu lapá po vzduchu, ale zatvrzele setrvávala na svém místě ve snaze odvděčit se mi. A šlo jí to dobře. Pohladil jsem ji po vlasech a přidržel si ji. Začal jsem přirážet. Tělem jí projela křeč dávení. Musel jsem zavřít oči, abych se z pohledu na tu zbědovanou postavu neudělal.

Odstoupil jsem od ní a ona dopadla na všechny čtyři, z úst jí vytékaly sliny a vsadil bych se, že mezi stroužky vody putují i slzy. Natáhl jsem k ní ruku a ona se jí s důvěrou chopila.

Královna už na nás čekala s okovy v rukou. Věděl jsem, že tentokrát už ji odmítnout nemohu. První želízko kovově cvaklo na zápěstí, následované druhým. Přitáhl jsem si řetěz a zvedl tak Šarlotiny ruce vzhůru doširoka roztažené. Podkopl jsem jí jednu nohu. Té se okamžitě chopila královna a připevnila ji, já si posloužil na druhé straně. Šarlota stála na špičkách, nádherně roztažená a vyšpulená v mírném záklonu. Mokrá kůže se leskla.

Konečně jsem si dovolil dotknout se jejích ňader, promnout je v dlaních, užít si jejich měkkost. Královna mi s úsměvem podala svůj kočičí bičík. Sehnul jsem se k Šarlotě a něžně obkroužil její bradavky jazykem. Svůj penis jsem nechal otřít se o vnitřní stranu jejích stehen a pak jsem dokonce vklouzl do její vystrčené a promočené kundičky. Jen tak zlehka, tam a zase ven. Šarlota slastně zasténala.

Odstoupil jsem od ní, napřáhl se a devítiocasá kočka zasvištěla vzduchem. Šarlota tiše vykřikla a škubla sebou. Na prsou se objevila první červená znamení. Udeřil jsem ještě dvakrát, než se ke mně přitulila zjevně vzrušená královna.
"Mohu ochutnat?" Sic královna, přesto dbala zákonů a požádala o svolení, když se jednalo o otroka někoho jiného.
Samozřejmě, že jsem svolil, už jen ta představa ve mně zpěnila krev.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 KadetJaina KadetJaina | Web | 30. listopadu 2012 v 18:59 | Reagovat

Ty reklamy mi hnedle zkazily náladu.
A vůbec si nepřipadám hloupě, že když už komentuju, tak jedině pod tuhle sérii :-D
Jen jsem tě chtěla upozornit, že tam máš jednou místo Šarlota jméno Šárka :). Jinak na tuhle sérii rozhodně stojí za to čekat. Na další díly si počkám klidně zase skoro rok 8-) protože se to čte jedna báseň.

2 KatyRZ KatyRZ | Web | 30. listopadu 2012 v 19:03 | Reagovat

[1]: Tak reklamy jsou pryč a jméno opraveno... Na okamžik mi tam zavítala hrdinka z jiného dílka - stane se :D. Díky za upozornění i za věrnost ;).

3 Prcavka Prcavka | 6. ledna 2014 v 23:46 | Reagovat

Chce to prcat a prcat.Jinak to nejde. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama