Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Dům rozkoše 14 - Trest

1. prosince 2012 v 19:13 | KatyRZ |  Dům rozkoše

18+

Poslední erotické přání znělo: co nějaké sado-maso??

Mám pro vás závěr BDSM povídky o Erikovi a Šarlotě. Osobně považuji tuhle povídku za jedinou nejen erotickou ale také romantickou.

První část jejich příběhu najdete zde Láska


A sem můžete psát svá erotická přání a inspirace na další povídku. Žádná nová přání se neobjevila a sama momentálně nemám žádný nápad na pokračování série, což ale neznamená, že zítra nemůže nějaký přijít ;).

Varuji, že se nejedná o žádné lehce erotické vyprávění a speciálně muže varuji - NEČÍST NA VEŘEJNOSTI ;).


Trest

Erikovi, při otázce té ženské, zaplály oči. Ochutnat? Jak to myslí? Žena, tak krásná, že se ve mně všechno vzpouzelo žárlivostí, se postavila přede mě. Klesla na kolena a já spatřila, jak se někteří ze šlechticů zvedají od stolů a tváříce se, že jsou součástí obvyklé společenské události, přicházejí blíž. A pak jsem to ucítila. Královnin horký dech, ve svém klíně, její jazyk vlhčící mou touhu, laskající a mučící.

Svist a ostrá bolest. Erik zasáhl bradavku. Zavřela jsem oči. Ta slastná bolest společně s dotekem úst byla horká a téměř k nesnesení nádherná. Další rána. Cítila jsem, jak má ňadra hoří a bobtnají. Pohlédla jsem na svého pána. Jeden koutek měl pozdvižený jako vždy, když se mu líbilo, co vidí, co jeho snaha způsobuje.

Královnin jazyk mě dlouze pohladil a pak přestal. Žena ode mě odstoupila.

Erik ji nahradil. Jeho stopořený úd hladil má stehna a jeho ústa hledala rudé stopy na mých ňadrech. Pokusila jsem se k němu vzepnout boky, ale pouta byla příliš pevná. Prsty obemkl jedno z ňader a stiskl. Bolest mnou projela, dech se mi ještě zrychlil. Vzal do úst mou bradavku a mohutně ji sál. Znovu do mě vklouzl, tentokrát však přitvrdil, obemkl mě pažemi a přivlastňoval si mě.

Královna se přimykala k jeho zádům. Dotýkala se ho. Její bílé paže hladily tělo mého pána, její klín se tiskl k jeho pozadí a hřál ho na místech, která patřila jen… mně.

Ne, já jsem jen pouhá otrokyně. Nemám právo, nemám žádné právo na jeho tělo. Potřásla jsem hlavou.

Uvnitř jsem cítila vášnivé klouzání a bolest při příliš tvrdých přírazech, po bradavce sklouzly zuby. Zabolelo to, až se má touha přiblížila vrcholu.

Erik vyklouzl a bez varování, bez přestávky se znovu rozpřáhl. Rána dopadla na mé vystavené přirození - první, druhá. Další zanechala stopu na stehně. Pak znovu rozbolavělá ňadra, se stále větší intenzitou a stále větším žárem v očích. Můj trest? Možná za prohřešek tam venku, ale za to, co se stalo tady? Stěží.

Královna přede mě znovu poklekla a vyzývavě při tom vystrčila zadeček směrem k Erikovi. Věděla jsem, že se mu ten pohled líbí. Na chvíli opustil od mého trestu a sehnul se, aby mohl ten zadek prohníst a pohladit. Její jazyk pohladil mě.

Hlouček šlechticů už stál v půlkruhu kolem nás. Se zájmem nás pozorovali a zcela přirozeně začaly vytvářet páry či trojice. Mužů tu stálo více než žen. Všimla jsem si prvního obnaženého ňadra.

Konečně se Erik nabažil té ženské a vrátil svou pozornost ke mně. Odpoutal mi nohy a povolil řetězy. Stále jsem zůstávala připoutaná, ale mohla jsem dát nohy k sobě a ruce níž.

Nemusel mě vyzývat, klekla jsem před ním sama.Šarlota okamžitě padla na kolena a objala můj penis ústy. Sladká Šarlota, celá zbytá a s vlasy mokrými, působila nádherně zbědovaně. Touha mnou tepala, ale spolu s ní taky vědomí, že své otrokyni něco dlužím.

Otočil jsem se ke královně. Natáhl k ní ruku. Přistoupila blíž. Naše rty se spojily. Tiskl jsem její ňadra a hladil její zadeček, zatímco se Šarlota tak snažila. Vyklouzl jsem z ní.

Vysadil jsem královnu na stůl a sehnul se k jejímu klínu. Voněla dráždivě, při pohlazení vrněla jako kočka a kůže pod prsty působila jako hedvábí. Pysky měla menší než Šarlota a pošťěváček krásně vykukoval. Olízl jsem ji a pohlédl na Šarlotu. Oči měla rozšířené.

Jsem tvůj pán. Tvé místo není po mém boku, ale pod mýma nohama a ty jsi na to zapomněla. Je čas ti to připomenout. Sál a lízal jsem to hladké pohlaví a pokynul směrem k Šarlotě: "Je vaše."

Několik šlechticů se k ní hned přesunulo. Jedna z žen se vrhla na Šarlotiny prsy, hnětla je a tahala se zaujatým výrazem ve tváři. Hned na to ji obklopili muži. Nejprve jsem viděl jeden penis otírající se o její tvář, poté další nepřirozeně rostlý a mohutný jak se sápe mezi její stehna a poslední z mužů už stál za jejími zády a třel se o ni. Žádný z nich do ní nevstoupil, ale všichni si užívali její potíže… a žena ji trápila ze všech nejvíc. Žádné místo Šarlotina těla pro ni nebylo svaté.

Nádherně ponížená. Má touha se vzepjala a málem přetekla. Ne! Příliš brzy! Je tu ještě jedna poslední věc. Postavil jsem se a penis vnikl mezi malé královniny závojíčky. Byla tak úzká a horká. Zaklonil jsem hlavu a zatnul zuby. Zadržet okamžik slasti, nedovolit mu, aby mě zalil.

Když jsem uslyšel Šarlotino zavzlyknutí, pohlédl jsem jí do očí. Teprve teď, teď to pochopila v celé velikosti. Odehnal jsem od ní ty lidi, chtěl jsem, aby měla dobrý výhled. Aby viděla, že za její prohřešek jí odmítnu a vezmu si jinou ženu. A ona zůstane prázdná.Probíjel se do královnina těla s čím dál větší intenzitou. Něco ve mně se rozkřičelo, když jsem viděla výraz v jeho tváři. Tu slast, to vítězství.

Jsi můj! Můj pán! Má láska! Jsem tu, abych ti sloužila. To já mám být zdrojem tvého potěšení.

Cítila jsem vzrušení. Neexistovalo větší ponížení, než muset se dívat na Erikův pevný zadek a vlhký penis v jiné ženě. Vzlykla jsem. Žalostně.

Erik na mě pohlédl. Jsem tvá, říkaly mu moje oči a tohle příliš bolí. Vyklouzl z ní. Vzrušení naběhlé tak, že i já jsem viděla jeho tepání. Přesto z ní vyklouzl a s odpuštěním ve tváři se otočil ke mně.

Sundal mi okovy, vzal mě do náruče. Jeho prsty mi zajely do vlasů, když si mě tiskl k hrudi. Cítila jsem polibek ve vlasech. Pak níž, na skráni a nakonec na ústech. Jeho ústa mi vyznávala lásku a já na tvářích cítila slzy. Odpustil mi a já věděla, že stejnou chybu už nikdy neudělám.

Královna se mezi tím zklamaně odsunula až ke zdi a propalovala mě pohledem.

"Myslím, že královně něco dlužíš za to, že se ti dneska věnovala," šeptl mi můj pán do ucha a propustil mě z obětí.

Vyhoupla jsem se na stůl a na všech čtyřech se vydala ke královně. Vystrčila jsem zadek tak, aby měl Erik dobrý výhled. Vlastně, aby měli všichni ostatní v místnosti dobrý výhled. Tváře mi znovu zaplály. Nabídla jsem královně své rty, protože jsem pro Erika chtěla sehrát představení, které si skutečně užije. Královna přijala. Její ústa chutnala vínem a jazyk mi jemně hladil rty. Políbila jsem jí na koutek a pak pokračovala k bradě. Sjela jsem na šíji a vytvářela stopu vedoucí až k ňadrům. Obkroužila jsem obě bradavky a jemně je přejela jazykem před tím, než jsem je sevřela v ústech.

Erikova teplá dlaň se ocitla na mém zadečku, aby ho hladila, aby sklouzla níž. Slast.

Vlhká cestička na královnině těle vedla až k jejímu klínu. Mé rty jí hladily na pyscích, jazyk zajel do kundičky. Přišel svist a bolest.

Ohlédla jsem se. Erik stál nade mnou s devítiocasou kočkou v jedné ruce a nějakým řetězem v druhé. Přikročil ke mně, pohladil mě po pohlaví a pak mi na pysky připnul svorky spojené řetězem. Bolelo to… sladce.

"Máš práci," upozornil mě, takže to jak odstoupil, aby se znovu rozpřáhl, už jsem neviděla. Jazyk se zapíchl do královnina poštěváčku a pak ho jemně pohladil. Můj pán mi sázel jednu ránu za druhou, nešetřil mě ani trochu. Když pak na řetěz zavěsil závaží, zavzlykala jsem královně do klína. Její dlaň si mě přidržela, možná ve strachu, abych nepodlehla touze chránit se před bolestí a nezanechala jí tak osamělou.

Snažila jsem se vydržet, přesto už mé dotyky nedokázaly být jemné. Zadek jsem měla v jednom ohni a z pysků mi vystřelovala bolest dál do těla. Královna se pod mými drsnými doteky zasvíjela a uvolnila se.

Jako by na to Erik celou dobu čekal, utichl svist biče a jeho úd zajel do mé dírky. Pomalu a rozechvěle. Byl celý oteklý a tepající touhou, muselo ho stát hodně sil, aby se ovládl.

Královna mě políbila na tvář a sáhla po mých prsech. Nejprve je jen jemně pohladila, pak bolestivě promnula mé bradavky a nakonec na ně připevnila dva skřipce. Bolestí se mi dělaly mžitky před očima.

Erik přitvrdil a každý jeho pohyb rozhoupal závažíčka na pyscích. Teď se probíjel do mě tak, jako před tím do královny. Chtěla jsem ho vidět, chtěla jsem vidět jeho tvář, když si mě přivlastňoval.

Všiml si, že se po něm ohlížím. Vyklouzl. Hlasitě jsem zaprotestovala dřív, než jsem si uvědomila, že na to nemám právo. Ale Erik si toho nevšímal. Donutil mě, abych se otočila a lehla si na stole na záda. Vnikl do mě zepředu. Bolestí jsem zavila, když přimáčkl svým tělem svorky mezi mýma nohama. Znovu vyklouzl ven a odepnul je. Vykřikla jsem a z očí mi vytryskly slzy, ale to už bolest pomalu odeznívala.Znovu jsem do Šarloty vnikl. Ležela na zádech a já se natáhl k jejím ňadrům. Tiskl jsem je a věděl, že jí každý ten dotek na ozdobených ňadrech působí muka. Přes vystupňovanou touhu už jsem skoro neviděl. Proto jsem chtěl, aby ležela. Její ruce na mém těle, by se nejspíš staly tou poslední kapkou.

Jenže královna, která se sehnula k Šarlotě, aby své ňadro přitiskla k jejímu, aby se svou bradavkou dotkla té její, veškerou mou snahu zhatila. Tak nádherný pohled. Vzdal jsem to a nechal zběsilost, aby mě prostoupila, nechal jsem tělo, ať se řídí instinkty. Myslel jsem si, že už nemůže přijít nic úžasnějšího, ale v ten okamžik královna sundala z Šarlotiných ňader skřipce a kolem mě zatepalo Šarlotino vyvrcholení. Stahovalo se kolem mého údu jako hladová ústa bažící po nasycení. Vyhověl jsem jim. Výstřik byl mohutný a mé tělo se otřásalo, až jsem nakonec padl zcela vysílený na Šarlotu.

Tváře měla mokré slzami. Objala mě, zabořila hlavu na mé rameno s tichými vzlyky a tiskla se ke mně vší silou.

"Jsi v pořádku?" zeptal jsem se jí a zahlodal ve mně červíček strachu. "Neublížil jsem ti?"

Zavrtěla hlavou a přes slzy se na mě usmála, šťastně a uvolněně.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 dawnlord dawnlord | 21. února 2016 v 14:41 | Reagovat

Velmi působivé. Tak tohle je silná konkurence mé vlastní tvorbě. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama