Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Březen 2014

Jarní třpyt

23. března 2014 v 22:25 | KatyRZ |  Příroda
Jedna z jarní procházky v okolí Mnichova Hradiště...


Zima odchází (fotky a novinky)

10. března 2014 v 8:02 | KatyRZ |  Město
Mám pro vás dvě fotečky z jarní procházky kolem přehrady a možná nějaké novinky ohledně mé pracovní morálky...


Stále nepíšu. Ale dobrá zpráva je, že jsem sama sobě slíbila účast v letošním ročníku "O nejlepší fantasy". Když už nejsem schopná psát nic nového, tak se alespoň pokusím vyšperkovat něco starého. Myslím, že "Klíčník a královna" si mnou péči zaslouží a já se tomuhle románu pokusím tu péči dát - třeba uspěje.

Kromě toho bych se letos zase ráda zúčastnila naši malé jablonecké fotografické soutěže, ani ne tak proto, že bych čekala ovace, ale prostě proto, že budu mít motivaci a téma k focení...

A abyste neřekli, že kromě toho, že, miluji z celého srdce, už nedělám nic... Na MFantasy vyšly další mé recenze:
Válka za bílého dne (pokračování populárního "Tetovaného")

Taky jsem pracovala na e-shopu, který už je konečně v provozu, takže pokud potřebujete nějaké vybavení pro bojové sporty, zastavte se u nás ;).

A druhá fotečka...


Když špatní muži dělají hezké věci

9. března 2014 v 21:21 | KatyRZ |  Rodina a vztahy
Už jste se s tím nejspíš setkali buď sami nebo ve svém okolí. Dívka či žena se zamilovala do muže, který nebyl dokonalý, ba co víc nejen že nebyl dokonalý, ale také měl spoustu chyb. Říkali jste jí to, poukazovali na jeho chyby, ale ona měla své růžové brýle a nic z toho si nechtěla přiznat. Rodiče si trhali vlasy a jen se modlili, aby si toho ubožáka nevzala za muže. Ale ona to udělala. Založila s ním rodinu a doufala ve své "šťastně až do smrti".