Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Sliby, chyby a život jde dál

27. července 2014 v 15:13 | KatyRZ
Naposledy jsem si tu sama sobě naslibovala účast v jedné literární a jedné fotografické soutěži. Fotografická soutěž kolem mě nakonec proplula bez povšimnutí a na tu literární jsem se rozhodla zcela vědomě vykašlat. A proč?

Došla jsem k závěru, že mám důležitější věci na práci. Třeba dát si život do pořádku. A až budu mít za sebou splěnou tuhle misi, pak budu mít zbytek života na to, abych žila, snila a psala.

Když už jsem se dostala do stavu, kdy jsem tu jen seděla a bolelo mě se pohnout, kdy jsem nedokázala fungovat, věděla jsem, že je zle. Ale dokud nepřijde nějaký popud, který by Vás postrčil, je těžké se sebou něco udělat, i když rozum radí dobře. Jenže pak stačí jeden nápad, jedna jiskřička a všechno se najednou změní. Stačí jen sebrat odvahu ke změně a ta změna sama, Vám pak už vlije energii do žil.

Rozhodla jsem se začít znovu. Najít nový začátek. První přišla na řadu práce. Příští týden nastupuji na nové pracovní místo. Překvapivě byla tahle změna asi ta nejjednodušší. Uvidím, jak to půjde dál. Držte mi palečky.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama