Fejetony, povídky, fotky a ostatní výsledky mé duševní práce ;)

Setkání s dvojplamenem

10. července 2017 v 23:46 | Katy |  Fejetony a úvahy
Je to už víc jak čtyři roky. Neskutečné, neuvěřitelné, nádherné, bolestné… plné života. Jsem jiný člověk. Možná i to je důvod, proč jsem si dnes na blogu změnila přezdívku. Dovětek, který jsem u ní používala, se pojil s příjmením mého bývalého manžela. Už jeho příjmení nenosím. Byla to jedna z věcí, které se, v určitý okamžik, staly důležitými. Mám zpět jméno svého otce. I přesto, že se mnou můj otec v ničem nesouhlasí a snad je i nespokojený s mým životem, s mými volbami, nevěří v mé štěstí. Nestěžuji si. Je to můj otec. Vzešla jsem z něj, a proto nesu jeho jméno, i když má duše jde po boku jinému muži.Mám hlavu plnou slov, ale jen málokomu by ta slova dávala smysl, jen málokdo by dokázal pochopit, jak moc se změnilo. Před čtyřmi lety jsem byla dcera, manželka, matka a nejvíc ze všeho jsem si přála být milována, obstát ve svých rolích, být v nich dostatečná, zasloužit si lásku. Nesmyslný úkol.

Teď jsem já. Jsem milovaná a milující. Jsem šťastná.

Dostala jsem nádherný dar… Možná o tom jednou napíši příběh nebo se možná vrátím k tomu prvnímu, který jsem kdy napsala. Předpověděla jsem si ve svých povídkách a románech tolik životních událostí, až z toho mrazí. Vedli mě andělé nebo má duše věděla, co si v tomto životě předsevzala? Nezáleží na tom, jsou to jen slova. Záleží na tom pocitu, který hřeje uvnitř.

Dostala jsem nádherný dar, když jsem narazila na výjimečnou duši, která měla v mém životě speciální úkol. Všechno převrátit na ruby. Nenechat mě chvíli na pokoji. Ukázat mi ráj a pak mě zavést do pekla a donutit mě, abych vše pochopila a našla z toho pekla cestu. Abych našla cestu sama k sobě. Úkolem té duše je i teď zůstávat mi po boku, držet mě za ruku, ale nedovolit mi ustrnout.

Ty poslední čtyři roky se nedají vyprávět, nedají se vysvětlit. Jen opravdu málo lidí v mém životě stálo tak blízko, aby vědělo… Ale tak to má být. Je to má cesta. Já ji musím projít.

A tak se těšte, až konečně vyjde má kniha, na které krok za krokem, ve spolupráci s nakladatelstvím Gorgona, pracuji. Zajděte se podívat, jestli byste si nevybrali nějaké hezké fantasy oblečení nebo doplněk v obchodě, který jsem si vysnila. A třeba se brzy potkáme na nějakém zápase v kickboxu, protože sny jsou od toho, aby se plnily.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama